)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Mały spadek bety + plamienia

Rozwiązania
0
Hej, opiszę mój przypadek. W dzień miesiączki zrobiłam testy dwa pozytywne potem miałam delikatne plamienia, ból brzucha pojechałam na wizytę do gin i powiedział,ze nic nie widać bo za wcześnie i beta wyszła 835 dzwoniłam do gina on powiedział,ze poniżej 1000 nic nie zobaczy i ponowna beta po 2 dniach i wynik 793 ponownie dzwoniłam i mówił,ze mam czekać na okres bo nic się nie rozwija ale plamienia dalej się pojawiają takie jasnobrązowe . Miał ktoś tak? Nie wiem czy czekać czy umówić się na wizytę do innego..

reklama

Kwiatuszekk23

Fanka BB :)
Miasto
Nowy Sącz
Rozwiązania
3
Moja nie osiągnęła nawet 100. Beta nie moze spadać, swiadczy wtedy o źle rozwijajacej sie ciąży. Ja mam za sobą 3 poronienia. A beta robiona w tym samym laboratorium?

olcia1718

Rozwiązania
41
Przepraszam teraz zobaczyłam po ocenie mojego komentarza że nie doczytałam że 1 ciaze też straciłas :(
I głupie pytanie zadalam durna ja

reklama

rozmaryn

1+1+1+1 :)
Rozwiązania
2
Tu na forum jest bardzo dużo kobiet po stratach... Wejdź na wątek ciąża pi poronieniu albo starania po straconej ciąży tam dostaniesz dużo wsparcia i dziewczyny pokierują Cię, powiedzą co dalej.

Kwiatuszekk23

Miasto
Nowy Sącz
Rozwiązania
3
Spadek bety nie wróży nic dobrego. Mi kiedyś gin mowil że jesli beta nie osiagnie 1 tys to mowimy o ciazy biochemicznej. Chociaz u mnie w ciazy biochemicznej beta byla bardzo niska.

Rozwiązania
0
A jaka była u Ciebie beta? Niby spadam nie aż tak duży ale kazał czekać aż sprawa sama się rozwiąże. Moja pierwsza ciąża obumarla w 11 tygodniu a teraz jeszcze to..tylko teraz obędzie się bez zabiegu.

olcia1718

Rozwiązania
41
A jaka była u Ciebie beta? Niby spadam nie aż tak duży ale kazał czekać aż sprawa sama się rozwiąże. Moja pierwsza ciąża obumarla w 11 tygodniu a teraz jeszcze to..tylko teraz obędzie się bez zabiegu.
Zakładam że jesteś 1 raz w ciąży i pierwszy raz robiłaś betę muszę Cię zmartwic kochana ale ciąża się już nie rozwinie nie ma prawa beta spaść ani trochę ona musi cały czas DUZO ROSNAC

olcia1718

Rozwiązania
41
Każde plamienia trzeba skonsultować bo nie wiadomo czy są ok czy trzeba progesteron na postrzymanie brać często lekarze dają przy plamieniach czy porostu zaczyna się poronienie
w Twoim przypadku chyba to 3 spadek bety tylko to zwiastuje
Ciężko się to pisze :( ale nikt na siłę tutaj nie napisze ze będzie ok

Rozwiązania
0
To moja druga ciaza ale pierwszy raz robiłam bete dlatego pytam czy nawet taki mały spadek jest normalny. Teraz pozostaje mi czekać na krwawienie bo plamienia już mam :(

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry