reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maly wielki Majcik - prosze, zaglosujcie...

ja chyba zeby jeszcz bardziej sie zdolowac to od klku dni przeczytalam caly watek Mjcika ...bardzo duzo przszli , ale teraz ta wycieczke do leby maja gwarantowana i dobrze bylam w tym hotelu wspaniale wypoczna
 
reklama
Ja tylko obejrzałam parę zdjątek, ale również oddałam na nich głos. Trzymam kciuki za wygraną.
 
A mnie sie nie udało wejść na ich bloga :-( Próbowałam kilka razy, ale strona nie chciała mi się otwierać, chyba było baaardzo duzo wejść :tak:
 
A mnie sie nie udało wejść na ich bloga :-( Próbowałam kilka razy, ale strona nie chciała mi się otwierać, chyba było baaardzo duzo wejść :tak:
Oj, tam jest baaardzo duzo wejsc :-) ale dziwie sie, bo ja wchodz tam czasami kilka razy dziennie i nigdy nie mialam problemu... No dobra, mialam przy wichurach i sniezycach, bo mamy internet radiowy i niestety pogoda nienajlepiej wplywa...
 
A ja wczoraj jak ogladalam fotki Majcika z tymi wszystkimi rurkami w nosku itd. to az mi lzy pociekly, bo sobie wyobrazilam jakby tak Sara (tfu, tfu) byla na jej miejscu...
Biedna ta mala...tyle juz przeszla...Mam nadzieje, ze wyjdzie z tego! A dla rodzicow duzo wytrwalosci!

Super, ze wygrali!!!
 
Ja tez sie ciesze, ze wygrali. Nie czytalam, co prawda, ich historii (P. mi nie pozwolil), ale glosowalam.
 
reklama
Do góry