reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 17 lat a potrzebuje udać się do ginekologa.

Węgorz

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Październik 2020
Postów
63
Mam 2,5 miesiąca do 18. Z rodzicami kontakt średni jak bym mogła to bym zerwała całkiem niestety. Parę dni temu wyszedł mi test ciążowy pozytywny. Chciałam spytać jak udać się do lekarza bez rodziców i względnie jak założyć kartę ciąży również bez nich.
Z góry dziękuję.
 
reklama
reklama
Do czego? Moze jej facet dobrze zarabia? Wiadomo ze dzieci to ogromne wydatki ale nie znamy jej i jej sytuacji finansowej.
Dokładnie zgadzam się i żadna z nas nie powinna w to wnikać. To jest jej i jej faceta sprawa. Jeśli to nie była wpadka tylko chciana ciąża to napewno mają na to środki.
 
Właśnie. Myślę że nawet jak by poszła na NFZ bo ma do tego pełne prawo to gin nie powinien się czepić że przyszła bez rodzica. Ale różni są lekarze.

A co do finansów to zapewne wiedza jakie są koszta.
oczywiście. zwłaszcza jak mieszka się z rodzicami i oni utrzymują, to taki 18 latek napewno ma świadomość ile kosztuje życie
 
oczywiście. zwłaszcza jak mieszka się z rodzicami i oni utrzymują, to taki 18 latek napewno ma świadomość ile kosztuje życie
Ja 5 miesiecy po mojej 18 zamieszkalam z chlopakiem, pracowalam na umowie o pracę uczylam sie. Jestem z nim do dzis, jestesmy zareczeni, mamy mieszkanie, stabilne zycie. Nie ma co wrzucac wszystkich osiemnastolatków do jednego wora. Żałuję tylko ze nie udało mi sie miec dzieci wlasnie w mlodym wieku. Dla chcacego nic trudnego, trzeba miec tylko poukładane w glowie.
I nie, nie pomagali mi rodzice :)
 
Ja 5 miesiecy po mojej 18 zamieszkalam z chlopakiem, pracowalam na umowie o pracę uczylam sie. Jestem z nim do dzis, jestesmy zareczeni, mamy mieszkanie, stabilne zycie. Nie ma co wrzucac wszystkich osiemnastolatków do jednego wora. Żałuję tylko ze nie udało mi sie miec dzieci wlasnie w mlodym wieku. Dla chcacego nic trudnego, trzeba miec tylko poukładane w glowie.
I nie, nie pomagali mi rodzice :)
gratuluję zaradnosci. ale to ma sens, jeśli zaczyna się o zadbania o zaplecze finansowe, a nie od dziecka. miejmy nadzieję, że tak jest w tym przypadku
 
Przepraszam ale musze...
Ile lat ma chlopak?
Czy wy jesteście świadomi ile kosztuje utrzymanie dziecka? Mleko pampersy lekarstwa wyprawka
Czy jesteście na tyle samodzielni by zapewnić godny byt dziecku
Jak w wieku 17 można wpelni świadomie zajść w ciążę ?? Szkole masz skonczona? wybawiłaś się i chcesz pobawić się w macierzyństwo Czy jak??
Ja się nie dziwie rodzicom ze naskoczyli na ciebie dziecko masz dopiero 17 lat!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Przepraszam ale musze...
Ile lat ma chlopak?
Czy wy jesteście świadomi ile kosztuje utrzymanie dziecka? Mleko pampersy lekarstwa wyprawka
Czy jesteście na tyle samodzielni by zapewnić godny byt dziecku
Jak w wieku 17 można wpelni świadomie zajść w ciążę ?? Szkole masz skonczona? wybawiłaś się i chcesz pobawić się w macierzyństwo Czy jak??
Ja się nie dziwie rodzicom ze naskoczyli na ciebie dziecko masz dopiero 17 lat!!
Sorry ale czemu mnie o to pytasz?
 
Do góry