reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Dziękujemy bardzo...wzajemnie[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Co u was ?? U nas ciezko w pasie 1o9 cm Nicole zaczyna chodzuc haha a ha brak odpoczynku
No ale tego chcialam [emoji23]
Franus 22 tc
1519678640-7b22ac2ea88149c3-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Co u was ?? U nas ciezko w pasie 1o9 cm Nicole zaczyna chodzuc haha a ha brak odpoczynku
No ale tego chcialam [emoji23]
Franus 22 tc
1519678640-7b22ac2ea88149c3-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U nas ok. Antos skończy w czwartek 4 tygodnie. Jest słodki[emoji7]spokojny. Śpi ładnie...w nocy też...jak narazie ideał ale nie chce przesłodzić. Przedłużyła mu sie zoltaczka z, ktira bujalismy sie ponad tydzien ale juz jest dobrze. Troszkę ropieją mu oczka. Kilka razy w ciągu dnia przemywam mu ciepłym rumiankiem. Chyba zatkane kanaliki. Pępuszek ładnie zagojony. Jeśli chodzi o mnie to wróciłam do sprawności. Nic nie boli, nie doskwiera odnośnie cięcia po cesarce[emoji12]choć jeszcze nie ustąpiły niektóre dolegliwości ciazowe np. mrowienie opuszkow palców w lewej dłoni co mnie strasznie wnerwia. Hormony ciazowe jeszcze chyba buzuja, bo czasami płakać mi się chce z byle powodu. Latam jeszcze z podpaska, bo wciąż się oczyszczam. Waga powoli spada ale wciąż 11kg na plusie. No i to co najgorsze to mój brzuch. Wyglądam jakbym była w 4-5m-c ciazy. Jak dla mnie za wolno się wchłania to brzuszysko. Jeszcze nie mieszczę się w ubrania sprzed ciąży. A co u Was?Widzę, że imię dla malego wybrane.[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas ok. Antos skończy w czwartek 4 tygodnie. Jest słodki[emoji7]spokojny. Śpi ładnie...w nocy też...jak narazie ideał ale nie chce przesłodzić. Przedłużyła mu sie zoltaczka z, ktira bujalismy sie ponad tydzien ale juz jest dobrze. Troszkę ropieją mu oczka. Kilka razy w ciągu dnia przemywam mu ciepłym rumiankiem. Chyba zatkane kanaliki. Pępuszek ładnie zagojony. Jeśli chodzi o mnie to wróciłam do sprawności. Nic nie boli, nie doskwiera odnośnie cięcia po cesarce[emoji12]choć jeszcze nie ustąpiły niektóre dolegliwości ciazowe np. mrowienie opuszkow palców w lewej dłoni co mnie strasznie wnerwia. Hormony ciazowe jeszcze chyba buzuja, bo czasami płakać mi się chce z byle powodu. Latam jeszcze z podpaska, bo wciąż się oczyszczam. Waga powoli spada ale wciąż 11kg na plusie. No i to co najgorsze to mój brzuch. Wyglądam jakbym była w 4-5m-c ciazy. Jak dla mnie za wolno się wchłania to brzuszysko. Jeszcze nie mieszczę się w ubrania sprzed ciąży. A co u Was?Widzę, że imię dla malego wybrane.[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Ahh dziewczyny ciezko .... nie mam co klamac a gorsze ma chyba nadejsc tak eszysvy mi mowia

Ale chcialam to mam i jestem pozytywnie nastawiona
Pas 109 cm plecy bola +11 kg a 22 tc nie wygladam zle bo 184 cm ale boli mnie wszystko procz glowy plus Nicole juz nie spi tyle za dnia chce zabaw itd ;))
Po porodzie tabsy skoro tak szybko zavhodze .... nie do wiary ja po ivf tabsy anty[emoji23]

Schudniesz badaj tsh bo po porodzie skacze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joaszka nas opuscila tu z innych zrodel wiem ze MiAla cyrki,pappa wyszly zle ale nifty nie poteiwtdzily chorob uffff
Chyba jest na watku po iui
Gdy to czyta pozdrawiam cie serdecznie!!!joaszka


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny.
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia kobiet!!!
Niestety u mnie ostatni cykl staraczkowy właśnie dobiega końca. Jutro @ test z dziś negatywny.
Trzeba poukładać sobie wszystko w głowie i pogodzić się z porażką. Będzie ciężko...
Pozdrawiam!
 
@SocPat przykro mi bardzo. Choć wcale nie zdziwię się, jak napiszesz za jakiś czas, że jesteś w ciąży. Zdziwiona. Nie takie rzeczy już tu widziałam :)

A my byliśmy trochę w szpitalu, z podejrzeniem wielowodzia. Co prawda podejrzenia się nie potwierdziły ale niepewność została zasiana. Teraz wizyta kontrolna w poradni patologii ciąży i tak już do końca. Chociażby tyle, że jesteśmy już bliżej niż dalej.
 
Cześć dziewczyny.
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia kobiet!!!
Niestety u mnie ostatni cykl staraczkowy właśnie dobiega końca. Jutro @ test z dziś negatywny.
Trzeba poukładać sobie wszystko w głowie i pogodzić się z porażką. Będzie ciężko...
Pozdrawiam!
Na nas tez przyjdzie kolej ,przed taka decyzja
 
@SocPat przykro mi bardzo. Choć wcale nie zdziwię się, jak napiszesz za jakiś czas, że jesteś w ciąży. Zdziwiona. Nie takie rzeczy już tu widziałam :)

A my byliśmy trochę w szpitalu, z podejrzeniem wielowodzia. Co prawda podejrzenia się nie potwierdziły ale niepewność została zasiana. Teraz wizyta kontrolna w poradni patologii ciąży i tak już do końca. Chociażby tyle, że jesteśmy już bliżej niż dalej.
To sie strachu najadlas ,a badania jakies robilas
 
To sie strachu najadlas ,a badania jakies robilas

Byłam w sumie 4 dni w szpitalu. W międzyczasie badania ogólne ale i bardziej precyzyjne jak cytomegalia. Oprócz tego 2 x usg, ktg 2 x dziennie, sprawdzanie tętna dziecka co 2 godziny całą dobę. Dostałam też kroplówkę z elektrolitami no i mierzono obwód brzucha miarką krawiecką. Smieją się z tych miarek w UK a u nas też stosują. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiej diagnozy po usg III trymestru (AFI 26), nic na to nie wskazywało. Jeszcze poczytałam sobie co powoduje wielowodzie i jakie są konsekwencje i już spokoju nie zaznam. Tak czy siak przyczyny nie znaleziono - wielowodzie idiopatyczne i po kilku dniach wręcz je wykluczono, AFI wróciło do normy.

Tak myślę, że posiadanie dzieci lub nie ma swoje dobre i złe strony, jak wszystko. Jest żal z braku potomstwa ale też wolność od tego potwornego strachu o dzieci. I pewnie argumentów za i przeciw jest dużo więcej.
 
reklama
@SocPat przykro mi bardzo. Choć wcale nie zdziwię się, jak napiszesz za jakiś czas, że jesteś w ciąży. Zdziwiona. Nie takie rzeczy już tu widziałam :)

A my byliśmy trochę w szpitalu, z podejrzeniem wielowodzia. Co prawda podejrzenia się nie potwierdziły ale niepewność została zasiana. Teraz wizyta kontrolna w poradni patologii ciąży i tak już do końca. Chociażby tyle, że jesteśmy już bliżej niż dalej.
Gdyby tak było jak piszesz, będę najszczęśliwsza na świecie :) ale pewnie skończy się antykoncepcją, więc szanse....

A Ty nie denerwuj się na zapas, wiem że mnie się łatwo to mówi ;) dzidziuś będzie zdrowy! Musi!

Na nas tez przyjdzie kolej ,przed taka decyzja
Obyś miała więcej szczęścia niż my :)
 
Do góry