reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Byłam w sumie 4 dni w szpitalu. W międzyczasie badania ogólne ale i bardziej precyzyjne jak cytomegalia. Oprócz tego 2 x usg, ktg 2 x dziennie, sprawdzanie tętna dziecka co 2 godziny całą dobę. Dostałam też kroplówkę z elektrolitami no i mierzono obwód brzucha miarką krawiecką. Smieją się z tych miarek w UK a u nas też stosują. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiej diagnozy po usg III trymestru (AFI 26), nic na to nie wskazywało. Jeszcze poczytałam sobie co powoduje wielowodzie i jakie są konsekwencje i już spokoju nie zaznam. Tak czy siak przyczyny nie znaleziono - wielowodzie idiopatyczne i po kilku dniach wręcz je wykluczono, AFI wróciło do normy.

Tak myślę, że posiadanie dzieci lub nie ma swoje dobre i złe strony, jak wszystko. Jest żal z braku potomstwa ale też wolność od tego potwornego strachu o dzieci. I pewnie argumentów za i przeciw jest dużo więcej.

Ja w każdej ciąży mam niestety wielowodzie. Niestety. Oprócz wyglądu i dyskomfortu nic nam niej jest. Dzieci są zdrowe. Także czasem „taka uroda” trzymam kciuki za Was


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gdyby tak było jak piszesz, będę najszczęśliwsza na świecie :) ale pewnie skończy się antykoncepcją, więc szanse....

A Ty nie denerwuj się na zapas, wiem że mnie się łatwo to mówi ;) dzidziuś będzie zdrowy! Musi!


Obyś miała więcej szczęścia niż my :)

Anty po to, żeby nie mieć torbieli? A może jeden miesiąc brać a dwa nie? Ja tak córki zrobiłam ;)

@leeleeth o masz, co ciążę? Ja nigdy nie miałam, stąd zdziwienie. Ale, byłam dziś na kontroli, AFI w normie, jestem uznana za zdrową. Alleluja XD Lekarz powiedział: młoda, ładna i zdrowa :-D Lekarzowi wierzyć muszę :p
 
Anty po to, żeby nie mieć torbieli? A może jeden miesiąc brać a dwa nie? Ja tak córki zrobiłam ;)

@leeleeth o masz, co ciążę? Ja nigdy nie miałam, stąd zdziwienie. Ale, byłam dziś na kontroli, AFI w normie, jestem uznana za zdrową. Alleluja XD Lekarz powiedział: młoda, ładna i zdrowa :-D Lekarzowi wierzyć muszę :p
Niestety na naturalnym cyklu nie mam owulacji, bo nigdy pęcherzyki nie pękają...
 
Anty po to, żeby nie mieć torbieli? A może jeden miesiąc brać a dwa nie? Ja tak córki zrobiłam ;)

@leeleeth o masz, co ciążę? Ja nigdy nie miałam, stąd zdziwienie. Ale, byłam dziś na kontroli, AFI w normie, jestem uznana za zdrową. Alleluja XD Lekarz powiedział: młoda, ładna i zdrowa :-D Lekarzowi wierzyć muszę :p

Kiedy masz termin?
Cicho tu bardzo .....
chrzaszczyk wszy ok ? Masz kp?
Mi ciezko pas 112cm I Nicole zaczela chodzic i dawac rece do wc[emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anty po to, żeby nie mieć torbieli? A może jeden miesiąc brać a dwa nie? Ja tak córki zrobiłam ;)

@leeleeth o masz, co ciążę? Ja nigdy nie miałam, stąd zdziwienie. Ale, byłam dziś na kontroli, AFI w normie, jestem uznana za zdrową. Alleluja XD Lekarz powiedział: młoda, ładna i zdrowa :-D Lekarzowi wierzyć muszę :p

No niestety. Brzuch mam wyciagniety masakrycznie [emoji33]

Mądrego masz lekarza [emoji6]

U nas 3cs, i działamy. Smutno, ze nie wychodzi ale cóż... widać trzeba nam poczekać
Kciuki za Was.
@SocPat, Ania przykro mi! Jak sie czujesz?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No niestety. Brzuch mam wyciagniety masakrycznie [emoji33]

Mądrego masz lekarza [emoji6]

U nas 3cs, i działamy. Smutno, ze nie wychodzi ale cóż... widać trzeba nam poczekać
Kciuki za Was.
@SocPat, Ania przykro mi! Jak sie czujesz?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję, że pytasz. Czuję się źle. Udaję oczywiście, że tak nie jest ;) Niestety jak dobrze wiesz zrezygnowałam z zamkniętej grupy na bb i nie bardzo mam komu się wyżalić. Dobrze, że mam przez fb kontakt z Dorotą i Adrianną inaczej bym zwariowała.
Muszę odpuścić, zresztą już odpuściłam.
Od stycznia walczę z dietą, ale od czterech tygodni staram się nie jeść słodyczy i jest lepiej. Byłam u dietetyka, jem zdrowo. Nie chce mi się ćwiczyć i waga bardzo wolno...ale w dół :D :D
W styczniu zobaczyłam 107 kg i mnie szlag trafił ;) dzisiaj jest 99 :)
 
Dziękuję, że pytasz. Czuję się źle. Udaję oczywiście, że tak nie jest ;) Niestety jak dobrze wiesz zrezygnowałam z zamkniętej grupy na bb i nie bardzo mam komu się wyżalić. Dobrze, że mam przez fb kontakt z Dorotą i Adrianną inaczej bym zwariowała.
Muszę odpuścić, zresztą już odpuściłam.
Od stycznia walczę z dietą, ale od czterech tygodni staram się nie jeść słodyczy i jest lepiej. Byłam u dietetyka, jem zdrowo. Nie chce mi się ćwiczyć i waga bardzo wolno...ale w dół :D :D
W styczniu zobaczyłam 107 kg i mnie szlag trafił ;) dzisiaj jest 99 :)
Wytrwałości w diecie ,wiem że ciężko jest się z tym pogodzić .Mam koleżankę ,która nie rozdrabnia się na dobre i trochę źle mi z tym .Bo chciałabym tak ppobiadolic,to zaraz do pionu mnie postawi.Pozdrawiam
 
Wiesz, ja tez jestem na diecie i mam taka fajna aplikacje która mi fajnie pilnuje wartości kalorycznych, może spróbujesz? Aplikacja nazywa sie my fitness pal i jak w śniadanie wpiszesz produkty to Ci pięknie wyliczy ile kcal było. Możesz sobie ustawić dzienna porcje kcal i pilnować żeby nie przekraczać [emoji6][emoji1307]
Trzymam kciuki, bo dieta to bardzo, bardzo ciężki temat...
Co do wygadania sie to możesz tutaj pisać, wszystkie Cię wesprzemy.

Nie daj sie Aniu!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wytrwałości w diecie ,wiem że ciężko jest się z tym pogodzić .Mam koleżankę ,która nie rozdrabnia się na dobre i trochę źle mi z tym .Bo chciałabym tak ppobiadolic,to zaraz do pionu mnie postawi.Pozdrawiam
Pozdrawiam wzajemnie. :)
Dieta to pikuś, przy pogodzeniu się z odpuszczeniem starań i zmotywowaniem do ćwiczeń... Kompletnie nie mam siły, energii i ochoty. Najchętniej bym usiadła gdzieś w kącie i wyła, gryzła i kopała... :(
 
reklama
Wiesz, ja tez jestem na diecie i mam taka fajna aplikacje która mi fajnie pilnuje wartości kalorycznych, może spróbujesz? Aplikacja nazywa sie my fitness pal i jak w śniadanie wpiszesz produkty to Ci pięknie wyliczy ile kcal było. Możesz sobie ustawić dzienna porcje kcal i pilnować żeby nie przekraczać [emoji6][emoji1307]
Trzymam kciuki, bo dieta to bardzo, bardzo ciężki temat...
Co do wygadania sie to możesz tutaj pisać, wszystkie Cię wesprzemy.

Nie daj sie Aniu!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Niech ta cholerna zima już się skończy. Ja kocham zimę, ale teraz muszę się czymś konkretnym zająć. Praca na działce jest super odskocznią, a teraz nic nie mogę robić bo wszystko jest zmrożone :( :(
Kochana kompletnie się rozsypuję i mój związek też...
 
Do góry