reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

reklama
Dwie córki: 13 i 11 lat. Więc jeśli się teraz uda, będzie to lekki szok dla systemu
[emoji23][emoji23][emoji23]mam w domu rówieśnika Twojej córki[emoji6]u nas tez jest rozstrzal pomiedzy wiekiem dzieci. Pomiędzy najstarszym dzieckiem, a najmniejszym jest różnica 22 lat[emoji4]także poszłam po calosci[emoji16]
 
[emoji23][emoji23][emoji23]mam w domu rówieśnika Twojej córki[emoji6]u nas tez jest rozstrzal pomiedzy wiekiem dzieci. Pomiędzy najstarszym dzieckiem, a najmniejszym jest różnica 22 lat[emoji4]także poszłam po calosci[emoji16]

No to nieźle! Moja koleżanka ma 20 lat różnicy i starszy, dorosły syn wspaniale zajmuje się młodszym.

Muszę przyznać, że to nie była łatwa decyzja. Serce chce ale rozsądek mówi że szkoda trochę odzyskanej wolności i kariery.. No cóż, rodzina jednak ważniejsza
 
Czesc Dziewczyny[emoji3] jeśli można to chętnie się przyłączę. Mam 40 lat i siedmioletniego synka. Od sierpnia 2017 staramy się o dziecko, po zbiciu tsh i wprowadzeniu clo zaszłam w pierwszym cyklu , niestety w 12 tc okazało się, ze serce przestało bić. Zabieg miałam 11 maja a teraz zaczynam kolejne starania. Ten cykl był z clo i teraz duphastonem od 16 do 26 dc i zobaczymy co z tego wyniknie.
 
Czesc Dziewczyny[emoji3] jeśli można to chętnie się przyłączę. Mam 40 lat i siedmioletniego synka. Od sierpnia 2017 staramy się o dziecko, po zbiciu tsh i wprowadzeniu clo zaszłam w pierwszym cyklu , niestety w 12 tc okazało się, ze serce przestało bić. Zabieg miałam 11 maja a teraz zaczynam kolejne starania. Ten cykl był z clo i teraz duphastonem od 16 do 26 dc i zobaczymy co z tego wyniknie.
Hej lili78. Zapraszamy do nas. Rozgosc się.
 
Czesc Dziewczyny[emoji3] jeśli można to chętnie się przyłączę. Mam 40 lat i siedmioletniego synka. Od sierpnia 2017 staramy się o dziecko, po zbiciu tsh i wprowadzeniu clo zaszłam w pierwszym cyklu , niestety w 12 tc okazało się, ze serce przestało bić. Zabieg miałam 11 maja a teraz zaczynam kolejne starania. Ten cykl był z clo i teraz duphastonem od 16 do 26 dc i zobaczymy co z tego wyniknie.

Witaj Lili :biggrin2:

Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty ale mam nadzieję, że teraz uda się szybko i bez problemów Życzę Ci tego z całego serca :tak:

Ja jutro wyjmuję wkładkę i zaczynamy od sierpnia :happy:
 
reklama
Do góry