reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Ech u mnie ostatnio wszystko jakoś się rozwlekło. Opadły mi emocje. Po tych bezowocnych staraniach jakoś ..odechciało mi się . Do tego doszedł stres w pracy,w domu .. i już lipiec.

Sama nie wiem. Teraz za 3 dni powinnam dostać @. Czuję już jak hormony wariują... Wczoraj wszystko mnie denerwowało..oj wszystko. Aż sama siebie w myślach ganiłam "Co Ty wyprawiasz".

Teraz muszę znowu umówić się do swojego gin. Po tych lekach trzeba by sprawdzić czy coś się poprawiło w wynikach.
Ala niedługo jedzie na wakacje z Babcią. Ja powinnam być wtedy po @..to będzie można bardziej zaszaleć ;) Muszę jednak przyznać.., ze ostatnio ta ochota na niskim poziomie :(
 
reklama
Ech u mnie ostatnio wszystko jakoś się rozwlekło. Opadły mi emocje. Po tych bezowocnych staraniach jakoś ..odechciało mi się . Do tego doszedł stres w pracy,w domu .. i już lipiec.

Sama nie wiem. Teraz za 3 dni powinnam dostać @. Czuję już jak hormony wariują... Wczoraj wszystko mnie denerwowało..oj wszystko. Aż sama siebie w myślach ganiłam "Co Ty wyprawiasz".

Teraz muszę znowu umówić się do swojego gin. Po tych lekach trzeba by sprawdzić czy coś się poprawiło w wynikach.
Ala niedługo jedzie na wakacje z Babcią. Ja powinnam być wtedy po @..to będzie można bardziej zaszaleć ;) Muszę jednak przyznać.., ze ostatnio ta ochota na niskim poziomie :(

Tylko sie nie poddawaj!!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam.. i właśnie zaczyna się @. Mam zalecone badania hormonów w I fazie cyklu .
Dodatkowo ma m brać cleo , naprolax , i przepisał mi jeszcze jakiś zastrzyk -> ale to w sytuacji gdy badania źle wyjdą i trzeba bardziej stymulować.

Akurat Alcia wyjedzie nad morze z Babcią ..to będziemy próbowali ...
 
Byłam.. i właśnie zaczyna się @. Mam zalecone badania hormonów w I fazie cyklu .
Dodatkowo ma m brać cleo , naprolax , i przepisał mi jeszcze jakiś zastrzyk -> ale to w sytuacji gdy badania źle wyjdą i trzeba bardziej stymulować.

Akurat Alcia wyjedzie nad morze z Babcią ..to będziemy próbowali ...

Tak zapewne progesteron estradiol itd i Po 1 fazie cyklu tez mialam badanie... trzymam!! A ile corka ma latek?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny , co słychać ? jak starania ?
Ja właśnie mam @ . Dzisiaj w 2DC robiłam badania krwi.Od jutra CLO.
Nie ma dziecka- jest na wakacjach z Babcią ..to trzeba będzie to wykorzystać :)
Ładuję akumulatory na następny cykl.
 
Hej Dziewczyny , co słychać ? jak starania ?
Ja właśnie mam @ . Dzisiaj w 2DC robiłam badania krwi.Od jutra CLO.
Nie ma dziecka- jest na wakacjach z Babcią ..to trzeba będzie to wykorzystać :)
Ładuję akumulatory na następny cykl.
Hej ja w tym cyklu bralam clo zobaczymy czy cos z tego wyjdzie [emoji14]ogolnie to owulacja po clo byla duzo szybciej juz w 9 dniu cyklu a w 11 dniu bylam na monitoringu i byl plyn w zatoce douglasa z peknietego pecherzyka [emoji12]wiec dzialaj nawet codziennie jeżeli mozesz [emoji177]
Corcia na wakacjach to do dziela trzymam kciuki za owocne starania [emoji12][emoji110]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie naturalnie bez wspomagaczy bo karmie i caly cAs dzialam n

Wczoraj sasiadka mowi 3 raz aborcja bo JuZ mam czworke dzieci Ja na to zawiaz jajowody i spokoj a ona serio na bank nie zajde ?
Takie moga!


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
Do góry