reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Cześć dziewczyny. Poczytuję Was już jakiś czas. Mam 43 lata i staramy się o kolejne dziecko. Potrzebuję porady. Robiłam AMH i moja rezerwacja jajnikowa jest bardzo niska 0.43 - tzn. na mój wiek mieszczę się w normie ale na zajście w ciążę powinno być powyżej 1. Czy któraś z Was robiła sobie takie badanie i z tak niską rezerwą drogą naturalną zaszła w ciążę? Tak bym chciała jeszcze raz móc utulić te malutkiej stópki...
Znajdziesz nas na wątku ciaza po czterdziestce. Może któraś z dziewczyn wykonywała takie badania, bo ja takowego nie robiłam.
 
reklama
Hej u mnie ciężko a nawet bardzo ciężko to wszystko cały czas siedzi w głowie... ah moje kochane aniołki....I tak całkiem niedawno moją najmłodszą córcia 6l (którą umie już czytać) wpadła na akty urodzenia aniołków No i musieliśmy jej wytłumaczyć co i dlaczego ..było to trudne ale ona jest tak mądra dziewczynką że bardzo często mówi do nas żebyśmy spojrzeli w niebo bo nasze aniołki do nas mrugaja ..
No cóż życie toczy się dalej zaczynamy budowę naszego wymarzonego domu więc głowa trochę zajęta...
A no i jeszcze mam już dwie cudowne wnusie Olivia 18msc i Nelia 5msc
One dają mi ogrom radości

Zawsze będę do was zaglądała i często to robię ale nie odzywam się bo ...
Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie i za inne dziewczyny które pragną jeszcze tulić takie małe z szczęścia
@InezkaK nowy dom i wnuczki to jest radość. Szkoda, że aniołki zdecydowały się być w niebie a nie na ziemi. Może odnajdzie się w tym sens kiedyś. Ja też stawiam dom - i cieszy mnie szczególnie urządzanie ogrodu. Ach, InezkaK niedługo będziemy kawę na własnych tarasach piły :) Wszystkiego dobrego dla Ciebie.
@Niutka43 to badanie ale rezerwę miałam wyższą. Coś koło 1,5 jeżeli pamiętam dobrze. Trzymam kciuki za Ciebie.
 
Wcale nie jest łatwo zajść w ciążę po 40… Ale warto próbować. Tym bardziej, że są kliniki, które mogą w tym pomoc.
 
Do góry