reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 42 lata i chcę być w ciąży

Dziekuje za wyważony komentarz.

Ja jestem bardzo świadoma tego , co robię, ryzyka i w ogole . Nie chodziło mi o uswiadamianie a o podtrzymanie na duchu na 😀

Badania, jesli zajde w ciaze, oczywiscie zrobie. Wszystkie, jakie sa dostepne i wymagane. Moje pragnienie dziecka jest jak najbardziej przemyslane i świadome zagrożeń. Wiem, że dziecko moze byc chore, jak tez wiem, ze moja ciaza moze byc tylko marzeniem ale też może być całkiem zwyczajną ciążą.
Pożyjemy, zobaczymy 😀
Życzę Ci żeby się udało 🙂ja już mam 3dzieci ale jeszcze małe są 😁najstarsza zaraz do 1klasy pójdzie 2w przedszkolu a 3 rok ma skończony więc jest co robić 😂
 
reklama
Życzę Ci żeby się udało 🙂ja już mam 3dzieci ale jeszcze małe są 😁najstarsza zaraz do 1klasy pójdzie 2w przedszkolu a 3 rok ma skończony więc jest co robić 😂
Dziękuję.
Ja juz zapomnialam co to dzieci. Moje już 20+ 🤪
Dzieci odchowalam, pierwsze małżeństwo zakonczylam po niemal 20 latach. Potem relax, podróże a teraz mi odwalilo na stare lata , żeby zacząć od nowa 🤣🤣 chociaz wcale się nie czuje staro. Moze dla tego 😀
 
No tak bywa może potrzebowalas odmiany samemu też ciężko ja bym nie mogła być długo sama 🤣
Dziękuję.
Ja juz zapomnialam co to dzieci. Moje już 20+ 🤪
Dzieci odchowalam, pierwsze małżeństwo zakonczylam po niemal 20 latach. Potem relax, podróże a teraz mi odwalilo na stare lata , żeby zacząć od nowa 🤣🤣 chociaz wcale się nie czuje staro. Moze dla tego 😀
 
Do góry