reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam chyba problem z imieniem

Marihuanna

Aktywna w BB
Dołączył(a)
27 Wrzesień 2011
Postów
74
Miasto
Rzeszów
dla synusia... Starszy ma na imię Alex z X na końcu podobnie w Polsce jest problem z wpisaniem u mnie było bez problemu...
no i w styczniu miała być dziewczynka a jest chłopak :-) Zastanawiam się nad imieniem Alan i Eryk co wybrać ???
 
reklama
To bardzo indywidualna sprawa, mi np bardziej podoba się Alan :)
Jeżeli nie możesz się zdecydować, poczekajcie aż zobaczycie dzidziusia, może wtedy będzie łatwiej podjąć decyzję?
My mamy Kacperka, a lada dzień będziemy mieli Aleksandrę.
Szczęśliwego rozwiązania życzę :)
 
a ja ze względu na mnogość Alanów, chyba wybrałabym z tych dwóch imion Eryka. ale faktycznie poczekaj aż zobaczysz synka -wtedy doznasz olśnienia i moze np. będzie Piotr;-)
 
Muszę podjąć decyzje bo mnie babcie dziadki chyba maja zamiar zamęczyć ... każdy niedzielny obiad kończy się propozycjami które zupełnie mi nie odpowiadają ..
Ale ten Alanek za mną chodzi to pewnie tak i będzie .. grunt to zdecydowanie hehe ;D
 
Eryk jakoś bardziej do mnie trafia. Alan strasznie zrobił sie popularny. A jesteś już na 100% pewna, że będzie chłopczyk? Już urodziłaś?:)
 
ja tam zdecydowałam się na porodówce a w ciąży stosowałam imię "zastapcze" choć wiedziałam że go nie dam:) a wymyślanie imion jest BOSKIE:)) miech sobie babcie wymyślają:)
 
Marihuana ja tez mam Aleksa, tylko ze z "ks" na koncu ;-) i teraz znow jestem w ciazy i nie mam kompletnie pojecia co wymyslic ;-)
 
Marihuana ja tez mam Aleksa, tylko ze z "ks" na koncu ;-) i teraz znow jestem w ciazy i nie mam kompletnie pojecia co wymyslic ;-)


No właśnie :D mąż mówi grunt by zdrowe zgadzam sie .. ale imie też potrzebne:D zwłaszcza jak babci mi tu podsuwają Stachów i Zbyszków :D
no i mam te dwa na myśli ale nie wiem co wybrać:(
 
reklama
Do góry