reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mam córcię 9 m-cy i chcę jeszcze jednego dzidziusia :-)

reklama
Witajcie ponownie.
Na tym watku pojawiłam się pierwszy raz w czerwcu ubiegłego roku. Plany nam sie powiodły i druga Dzidzia urodzi sie jak Krzyś będzie miał 1 rok i 9 miesiecy. Trochę sie obawiam czy podołam z dwoma małymi Szkrabami ale jestem dobrej myśli :)


jestem z Ostrówka (80 km od Warszawy)
 
Gratulacje ja juz sie nie moge doczekać kiedy bede w twojej sytuacji
.Pewnie że podołasz ,zobaczysz bedzie super .A na kiedy masz termin???/
 
Ja mam córeczkę 1,5 roczku, z następnym planowaliśmy celować jak Lidka będzie miała 2 i pół. A tu niespodzianka bo dzidziuś zaplanował się sam... :) ;) Jestem w 10 tc. Czytając opinie na forum jeszcze bardziej utwierdzam się w tym że dobrze się stało. Kiedy urodzi się maleństo córeczka będzie miała 2 lata i 2 m-ce i na pewno juz bardzo dużo bedzie rozumiała. Tym bardziej że mogę liczyć a pomoc mojej mamy i teściowej. Najtrudniej jest mi wytłumaczyć małej ze nie powinnam jej brać na ręce. Nie chcę jeszcze nic mówić o dzidzi w brzuchu bo zdaje sobie sprawę że nie jest w stanie sobie tego wyobrazić.
 
Witajcie! Ja już od pół roku o niczym innym nie myślę, tylko o drugim maluchu. Teraz Kuba ma też 9 m-cy. Ale jeszcze trochę muszę poczekać - w lipcu 2005 miałam c.c. więc trzeba mi wytrzymać chociaż do końca 2006 roku, aż minie przynajmniej 18 m-cy od pierwszego porodu. Zaczniemy starać się gdzieś na początku przyszłego roku. Chyba, że w pracy będzię układać się dobrze, to wtedy poczekamy do czasu, kiedy Kuba skończy dwa latka. Nie wiem, jak to zrobić, ale marze, że by maluszek pojawił się jak najszybciej i żeby urodził się na wiosnę. Ale to chyba niemożliwe pogodzić te dwie kwiestie hi hi hi. Dwa lata to w moim przekonaniu dobra różnica - między mną a starszym bratem jest właśnie tyle. Za dzieciaków biliśmy się non stop, ale teraz jest super. Natomiast między mną a młodszym bratem istnieje aż 7 lat różnicy. Pamiętam zazdrość, złość i poczucie odrzucenia, jakie targały mną kiedy Marcin pojawił się w naszym domu. Ale po jakimś czasie emocje uszły, a ja nie wyobrażam sobie teraz życia bez Młodego.
 
witam ,mam na imię wiola .Mam dwójkę dzieciaczków ADĘ która skończyła w styczniu 8 lat i KAMILA który w czerwcu będzie miał 7 lat .Czyli różnica jest między nimi niewielka bo tylko 18 miesięcy,ale też się leją na okrągło ,jednak gdyby któremuś coś by się złego działo to drugie by zaraz płakało.Niedługo bo gdzieś około 25 lipca pojawi się u nas maleństwo i jak na razie wszyscy chodzą zdowoleni.
 
Właśnie mi o to chodzi jak teraz sie uda to różnica bedzie 23miesiące a rocznikowo bedzie 2 latka .Zobaczymy co wyjdzie z tego planowania ;D ;D ;D
 
reklama
zapomniałam o tym wątku.. Ania ma w tej chwili prawie dwa lata a ja we wrzesniu juz będe podwójną mamą.. im bliżej do terminu rozwiązania tym bardziej sie boję czy dam radę.. ale wychodzę z założenia, że tyle kobiet dało ( w tym i moja mama) że i mi się uda..
 
Do góry