reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam cykle 29 dniowe , dziś jest 32 czy mogę być w ciąży ?

Lolojulka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Styczeń 2021
Postów
17
Hej dziewczyny tak hak w tytule mam cykle 29 w dniu spodziewanej miesiączki z zdana robiłam test - wyszedł negatywny. Dziś 31dc i dalej nie ma okresu. Czy jest możliwość ze miko negatywnego testu mogę być w ciąży ? Dodam również ze prowadzę kalendarz okresu w aplikacji i w momencie planowanej owulacji robiłam test i nic. Wiem wiem ze tylko monitoring potwierdza na 100 pro owulacje ale chciałam tylko dodać dla większej ilości szczegółów. Doradzicie ?🥰
 
reklama
Jest możliwość, pewność da Ci tylko hcg, zrób badanie z krwi i będziesz miała jasność. Ja teraz tak miałam test z moczu negatyw, a na drugi dzień hcg 47.
 
Zrob test ,albo idz na bete , cykle się moze przesunąć, I czasem sie tak zdarza , moze owulacji nie było i przez to cykl się wydluzy ,a może to coś innego
 
Tysiące tych samych postów. Tysiące razy tłumaczymy to samo..

1. Brak pewności? Test HCG.
2. Organizm nie jest robotem. Cykl może się wydłużyć nawet do dwóch tygodni.
Po to jest forum, żeby zadawać pytania. I nikt Cię nie zmusza do odpowiedzi. Naprawdę niesamowite, że niektóre z Was nie potrafią darować siebie nieprzyjemnych komentarzy.
 
reklama
Po to jest forum, żeby zadawać pytania. I nikt Cię nie zmusza do odpowiedzi. Naprawdę niesamowite, że niektóre z Was nie potrafią darować siebie nieprzyjemnych komentarzy.
Oczywiście, ze po to jest forum. Mój komentarz nie był nieprzyjemny tylko dlatego, ze został pozbawiony jakichkolwiek emotek itd.
To była prosta i krótka odpowiedź
 
Do góry