reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam do sprzedania/oddania...tylko dla Warszawa i okolice.

J@god@

IV-V 2005, X 2009
Dołączył(a)
30 Październik 2005
Postów
34 809
Witam,
zakładam wątek w którym Warszawianki i pod Warszawianki będą się mogły wymieniać (odsprzedawać) prezentować rzeczy po swoich dzieciach i nie tylko.
Proszę nie podbijać tematów, wystarczy jeden link do allegro lub post informacyjny.
 
reklama
No to ja pierwsza:

Sprzedam huśtawkę po moim synku. Bardzo podobną do tej HUŚTAWKA STOJĄCA DLA CHŁOPCA I DZIEWCZYNKI (1409945116) - Aukcje internetowe Allegro Kolor czerwono-niebieski (dokładnie nie pamiętam, bo huśtawka jest w piwnicy). Stan bardzo dobry.

Jeśli ktoś będzie chętny, to zrobię fotki i je tu wrzucę.

Cena: 70 zł Odbiór osobisty w Jabłonnie pod Warszawą lub do uzgodnienia gdzieś indziej w Wawie.
 
Do sprzedania jeansy rozowe H&M dla dziewczynki roz. 86 za 18,90 zl, nowe z metka.

Zestaw z BHS bialy roz 74 3 pajace, 3 body z krótkim rękawem, czapeczka i buciki za 45 zl, nowe w oryginalnym opakowaniu.
 
A ja laktator Avent + silikonowe nakladi Avent na sutki+ krem na bolace brodawki-Avent
Spodnie ciążowe firmy BRANCO,ceglane ogrodniczki sztruksowe-ciazowe.
Rozowy kombinezonik dla dziewczynki.

Wszystko baaaaardzo tanio polecam:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry