reklama

Mam do sprzedania/oddania...tylko dla Warszawa i okolice.

Temat na forum 'Ogłoszenia - Warszawa' rozpoczęty przez J@god@, 18 Styczeń 2011.

1. J@god@

J@god@ IV-V 2005, X 2009 Członek załogi

Witam,
    zakładam wątek w którym Warszawianki i pod Warszawianki będą się mogły wymieniać (odsprzedawać) prezentować rzeczy po swoich dzieciach i nie tylko.
    Proszę nie podbijać tematów, wystarczy jeden link do allegro lub post informacyjny.

2. majandra

majandra Mamusia Maciusia 17/08/07

No to ja pierwsza:

Sprzedam huśtawkę po moim synku. Bardzo podobną do tej HUŚTAWKA STOJĄCA DLA CHŁOPCA I DZIEWCZYNKI (1409945116) - Aukcje internetowe Allegro Kolor czerwono-niebieski (dokładnie nie pamiętam, bo huśtawka jest w piwnicy). Stan bardzo dobry.

Jeśli ktoś będzie chętny, to zrobię fotki i je tu wrzucę.

Cena: 70 zł Odbiór osobisty w Jabłonnie pod Warszawą lub do uzgodnienia gdzieś indziej w Wawie.

3. reklama
  4. lolkak

lolkak Październikowa Mama Mai

Ja oddam pieluchy "dada"3-6kg. Nadpoczęte,ale zużyte tylko kilka sztuk. Dorzuciłam kilka "Pampersów NewBaby" w tym samym rozmiarze.

5. peperka

peperka Fanka BB :)

Do sprzedania jeansy rozowe H&M dla dziewczynki roz. 86 za 18,90 zl, nowe z metka.

Zestaw z BHS bialy roz 74 3 pajace, 3 body z krótkim rękawem, czapeczka i buciki za 45 zl, nowe w oryginalnym opakowaniu.

6. tweenie

tweenie Fanka BB :)

a ja dla odmiany - kojec kupię :-) taki większy niż zwykłe łóżeczko turystyczne:tak:

7. salma75

salma75 Zaciekawiona BB

A ja laktator Avent + silikonowe nakladi Avent na sutki+ krem na bolace brodawki-Avent
    Spodnie ciążowe firmy BRANCO,ceglane ogrodniczki sztruksowe-ciazowe.
    Rozowy kombinezonik dla dziewczynki.

Wszystko baaaaardzo tanio polecam:tak:

Ostatnia edycja: 21 Styczeń 2011
  8. tweenie

kupię peg pergo duette :)

9. kathriin

kathriin www.2xfoto.pl fotografia

Mam do odsprzedania całą szafę ubranek po moim synku - od rozmiaru 62 do rozmiaru 98
    plus huśtawkę shiluette swing graco

kontakt 501004040
    kasia@2xfoto.pl

10. reklama
  11. tweenie

czy któraś ma na zbyciu łóżeczko turystyczne? :-)

12. emillink@

emillink@ Fanka BB :)

Ostatnia edycja: 3 Marzec 2011

Poleć forum