reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAM już mojego kochanego Kacperka:))

sabina32

Początkująca w BB
Dołączył(a)
5 Marzec 2005
Postów
24
Witajcie!!mam juz mojego kochanego Kacperka urodził sie 29sierpnia w dniu moich Imienin,super prezencik przyszedł na świat o godzinie 23:25 ważył 3800 a mieżył 55cm!
Jest to moj 4 synek jest naprawde cudny .Przez dwie ostatnie noce cos mu dolega nie moze zrobic sam kupki.Pozdrawiam WSZYSTKICH rodziców!!
 
reklama
gratuluję Kacperka :)
mylove25ld.gif
 
Witam serdecznie :)

Sabinko przyjmij najserdeczniejsze gratulacje narodzin synka :) Wielki cud choć taki maleńki :) I świetny, naprawdę świetny prezent dla mamusi na imieninki :) Życzę Wam wszystkiego najwspaniajszego i najsłodszego ;D a przede wszystkim dużo zdrówka i wytrwałości ;)

Pozdrawiam serdecznie :-*
 
witajcie!
Przepraszam ,ze nie podziekowałam Wam odrazu:((nie siedzialam na forum mialam sporo problemow:((
Dziekuje za gratulacje:)))
Moj Kacperek był w szpitalu:((wczoraj go odebralam i walcze z nim ,aby spał w łózeczku:((ale on nie chce:(((nie wiem co robic:(((Krzyczy i tylko na raczkach lub w wozku zasnie:(((]
Dziewczyny co robić/??????Pomóżcie!!
Pozdrawiam Sabina z maluchami:))
 
Do góry