reklama

Mam niejadka....

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez zosia76, 29 Październik 2014.

1. zosia76

zosia76 Początkująca w BB

Mój pierwszak przynosi z powrotem jedzenie ze szkoły , czy da coś kupienie nap. jak ten http://namoimstole.pl/opakowanie-na-kanapke-kwadratowe-iris-zielone kolorowego, fikuśnego pojemniczka , czy to pomoże?

2. MajaPe

MajaPe Zaciekawiona BB

Jeśli wykluczyłaś wszystkie poważniejsze powody niejedzenia, jak np. choroba, to najprawdopodobniej dziecko nie chce zjeść śniadania, bo nie jest dla niego smaczne, nie wygląda apetycznie i wtedy takie opakowanie może pomóc. Z tego, co czytałam, to dzieciaki są wzrokowcami (w końcu są też świetnymi obserwatorami), więc może wypróbuj też sposoby na uatrakcyjnienie drugiego śniadania- oczywiście w miarę możliwości i zasobów czasowych :). Znalazłam coś takiego, może coś z artykułu Cię zainspiruje:
    niadanie do szkoy nie musi by nudne - pomysy!.
    Kreatywne drugie śniadanie :: Poszkole.pl
    Bento, czyli pomysł na drugie śniadanie po japońsku
    Życzę powodzenia :)

3. reklama
  4. Marysia88

Marysia88 Zaciekawiona BB

Może warto mu dawać jakieś drożdzówki albo jakieś batony zbożone (zdrowiej) Żeby chociaż coś jadł?

5. mamuska79

mamuska79 Zaciekawiona BB

Wątpie, by pudełko na śniadanie rozwiązało problem. Byłaś u lekarza? Może są jakieś zdrowotne przyczyny tego braku apetytu np. niedobory jakichś wtamin?

Poleć forum