reklama

Mam niejadka....

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez zosia76, 29 Październik 2014.

1. zosia76

zosia76 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój pierwszak przynosi z powrotem jedzenie ze szkoły , czy da coś kupienie nap. jak ten http://namoimstole.pl/opakowanie-na-kanapke-kwadratowe-iris-zielone kolorowego, fikuśnego pojemniczka , czy to pomoże?

2. MajaPe

MajaPe Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Jeśli wykluczyłaś wszystkie poważniejsze powody niejedzenia, jak np. choroba, to najprawdopodobniej dziecko nie chce zjeść śniadania, bo nie jest dla niego smaczne, nie wygląda apetycznie i wtedy takie opakowanie może pomóc. Z tego, co czytałam, to dzieciaki są wzrokowcami (w końcu są też świetnymi obserwatorami), więc może wypróbuj też sposoby na uatrakcyjnienie drugiego śniadania- oczywiście w miarę możliwości i zasobów czasowych :). Znalazłam coś takiego, może coś z artykułu Cię zainspiruje:
    niadanie do szkoy nie musi by nudne - pomysy!.
    Kreatywne drugie śniadanie :: Poszkole.pl
    Bento, czyli pomysł na drugie śniadanie po japońsku
    Życzę powodzenia :)

3. reklama
  4. Marysia88

Marysia88 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Może warto mu dawać jakieś drożdzówki albo jakieś batony zbożone (zdrowiej) Żeby chociaż coś jadł?

5. mamuska79

mamuska79 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wątpie, by pudełko na śniadanie rozwiązało problem. Byłaś u lekarza? Może są jakieś zdrowotne przyczyny tego braku apetytu np. niedobory jakichś wtamin?

Poleć forum