reklama

Mam ogromny problem i proszę Was o Pomoc!!!

Temat na forum 'Zwierzenia' rozpoczęty przez Warto_Zyc, 1 Marzec 2007.

1. Warto_Zyc

Warto_Zyc Początkująca w BB

Mam ogromny problem i proszę Was o Pomoc!!!
    A wiec skrócę troszkę sprawę.
    Mój syn ma już 18 lat całe te lata był wychowywany przez mojego męża W metryce niestety figuruje biologiczny ojciec,czyli jego imię i nazwisko.Zaniedbałam tą sprawę bo mogłam dawno pozbawić ojcostwa itd. Syn chce aby w dowodzie osobistym
    Było imię ojca tego, co był przy nim tyle lat i wychowywał.Sad niestety rozkłada ręce i wysyła nas do Urzędu Spraw Cywilnych
    ,a U.S.C do Sadu .Lecz na pewne zmiany jest już za puzon np. na pozbawienie ojcostwa Teraz syn jest już pełnoletni Proszę Was o pomoc gdzie możemy zrobić zmiany Wiemy tylko ze to syn teraz może ich dokonać lecz gdzie mamy się udać Zatrzymali mu dowód osobisty ponieważ wpisał imię męża a nie ojca biologicznego Urząd poszedł nam na rękę i dał 14 dni na załatwienie tej sprawy tylko my nie wiemy gdzie się udać Prosimy was o pomoc może dzięki wam uda nam się to załatwić aby syn miał to co chce jakie imię Dziękujemy z gory za wszelka pomoc

2. reklama
  3. marul

marul Gość

spóźniliście się
    zaprzeczyć ojostwa nie można, bo nie mozna zaprzeczyc ojcostwa jeśli ojciec jest prawdziwy
    przed pełnoletnością syna Twój mąż mógł go adoptować, wtedy w akcie urodzenia i wszystkich dokumentach byłyby jego dane
    teraz niestety już na to za późno.
    Możecie natomiast zmienić nazwisko, na nazwisko Twojego męża. To syn może zrobić bez problemu. I to jedyne co może zrobić w tej sytuacji.
    pozdrawiam

Poleć forum