reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz si─Ö o male┼ästwo, wiesz, ┼╝e zostaniecie rodzicami a mo┼╝e masz ju┼╝ dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si─Ö podzieli─ç swoim do┼Ťwiadczeniem? Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi─Öczno┼Ť─ç, kt├│re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si─Ö? Wskakuj na pok┼éad! Zamiast by─ç go┼Ťciem korzystaj z wszystkich mo┼╝liwo┼Ťci. A je┼Ťli masz pytania - pisz ┼Ťmia┼éo.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mam problem.. te┼Ťciowie ­čśö

Do┼é─ůczy┼é(a)
28 Grudzień 2019
Post├│w
10
Rozwi─ůzania
0
Witam..
Zaczn─Ö od tego ┼╝e jestem 1.5 roku po ┼Ťlubie...mamy z m─Ö┼╝em synka 9 miesi─Öcy, przeprowadzi┼éam si─Ö do domu m─Ö┼╝a w kt├│rym mieszkaj─ů te┼╝ jego rodzice. Jak zasz┼éam w ci─ů┼╝e musia┼éam i┼Ť─ç na zwolnienie z powodu ci─ů┼╝y zagro┼╝onej. I wtedy si─Ö zacz─Ö┼éo.. b─Öd─ůc w ci─ů┼╝y du┼╝o czasu sp─Ödza┼éam w domu.. A ┼╝e nie mam tutaj ┼╝adnych znajomych, kole┼╝anek, ani fajnych s─ůsiadek to by┼éo to dla mnie do┼Ť─ç ci─Ö┼╝kie. Zrobili┼Ťmy sobie z m─Ö┼╝em osobne pi─Ötro gdzie mamy kuchni─Ö, ┼éazienk─Ö 3 pokoje.. I uwa┼╝am ┼╝e to by┼é wielki b┼é─ůd. Nie do┼Ťwiadczona ┼╝yciowo zgodzilam si─Ö na mieszkanie z tesciami.. niby to jest dom m─Ö┼╝a Ale wszystko musi by─ç tak jak tesciowe chc─ů.. mamy wej┼Ťcie swoje do domu A te┼Ťciowie swoje Ale z naszego wej┼Ťcia mo┼╝na zej┼Ť─ç na d├│┼é od razu do nich.. ju┼╝ na pocz─ůtku ci─ů┼╝y by┼éy wizyty te┼Ťciowej codziennie.. nawet 10 razy dziennie. Oczekiwali ode mnie ┼╝e b─Öd─Ö z nimi siedzia┼éa na dole ogl─ůda┼éa telewizj─Ö i pila herbat─Ö. Strasznie mnie ten stan m─Öczy┼é poniewa┼╝ w moim rodzinnym domu niby mieszkali┼Ťmy razem z rodzicami i bra─çmi Ale jednak nikt nie interesowa┼é si─Ö nikogo ┼╝yciem.. dodam ┼╝e te┼Ťciowie nie pracuj─ů A maj─ů ma┼ée gospodarstwo.. zacz─Ö┼éo si─Ö to robi─ç dla mnie nie do wytrzymania .. za ka┼╝dym razem jak gdzie┼Ť chcieli┼Ťmy jecha─ç np w sobot─Ö o 14 to by┼éy pretensje ┼╝e jedziemy tak wcze┼Ťnie A tu tyle roboty.. by┼éy pytania gdzie I do kogo jedziemy.. wchodzenie bez plukania na g├│r─Ö.. no popropstu zero prywatno┼Ť─ç.. mamy w┼éasn─ů kuchni─Ö A i tak te┼Ťciowa zasypywa┼éa nas jedzeniem kt├│re p├│┼║niej musia┼éam wyrzuca─ç.. no i w ko┼äcu urodzi┼é si─Ö nasz synek wtedy si─Ö zacz─Ö┼éo.. przechodzenie do nas za ka┼╝dym razem jak us┼éysz─ů ┼╝e ma┼éy p┼éacze.. czasem wybudzali mi te┼╝ go bo te┼Ťciowa to taka krzycz─ůca kobieta.. jak jechali┼Ťmy do moich rodzic├│w to zawsze by┼é problem I jak wracali┼Ťmy np o 19 to pretensje ┼╝e m─Öczymy dziecko.. jak przyje┼╝d┼╝aj─ů go┼Ťcie to te┼Ťciowa przybiega do nas ┼╝eby nas zawo┼éa─ç na d├│┼é bo kto┼Ť tam przyjecha┼é.. I musia┼éy siedzie─ç bo jak nie to jest awantura.. A my czasem nie mamy ochoty i┼Ť─ç I siedzie─ç z ich go┼Ť─çmi (to wtedy m├│wi ┼╝e to nie ┼éadnie tak) mo┼╝emy p├│j┼Ť─ç na na godzin─Ö A nie na 7 tak jak oczekuje te┼Ťciowa.. wkurza mnie to ze traktuje nas jak dzieci nawet jak jeste┼Ťmy na zakupach to dzwoni ┼╝eby przyjecha─ç bo go┼Ťcie s─ů.. czuje si─Ö jak ma┼ée dziecko bo w moim rodzinnym domu nikt mnie nie kontrolowa┼é A tutaj jest inaczej.. oczekuj─ů ┼╝e b─Ödziemy im wszystko m├│wi─ç. Nawet ostatnio by┼é tekst zostaw ma┼éego na dole I id┼║ na g├│r─Ö tak rozkazujaco, a dodam ┼╝e m├│j synek jest grzeczny i mo┼╝na przy nim wszystko zrobi─ç.. te┼Ť─ç nigdy nie mia┼é synka na r─Ökach ma 70 lat i si─Ö boi A te┼Ťciowa nie s┼éucha co si─Ö do niej m├│wi za nic ma nasze zdanie.. boj─Ö si─Ö ze b─Ödzie podwa┼╝a─ç nasze zdanie przy synku..boj─Ö si─Ö te┼╝ z nimi go zostawi─ç bo nie mam zaufania do nich za grosz.. powiedzcie mi czy przesadzam czy mo┼╝e chod┼║ troszk─Ö mam racj─Ö.. ­čśö­čśö­čśö

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Do┼é─ůczy┼é(a)
22 Styczeń 2019
Post├│w
4 955
Rozwi─ůzania
3
To s─ů uroki mieszkania z rodzicami , zawsze b─Ödzie co┼Ť przeszkadza─ç, my┼Ťl─Ö ┼╝e m─ů┼╝ powinien z nimi porozmawia─ç, i powiedzie─ç co Wam przeszkadza itd ,cho─ç znam wiele par mieszkaj─ůcych z rodzicami ,i zawsze ko┼äczy si─Ö to albo budowa w┼éasnego domu ,albo nieodzywaniem si─Ö do siebie

Do┼é─ůczy┼é(a)
28 Grudzień 2019
Post├│w
10
Rozwi─ůzania
0
Tak prosi┼éam m─Ö┼╝a ┼╝eby z nimi porozmawia┼é, zeby powiedzia┼é ┼╝e my jeste┼Ťmy ju┼╝ doro┼Ťli i chcemy sami decydowa─ç o sobie... Ale m├│j m─ů┼╝ m├│wi ┼╝e powinnam p├│j┼Ť─ç z nim i porozmawia─ç bo oni jego nie pos┼éuchaj─ů I to fakt bo tesciowie maj─ů za nic zdanie m─Ö┼╝a.. prosz─Ö te┼╝ m─Ö┼╝a ┼╝eby┼Ťmy si─Ö pobudowali I wyprowadzili to m─ů┼╝ m├│wi ┼╝e nie chce si─Ö pcha─ç w kredyt.. ┼╝eby┼Ťmy podbieraki pieni─ůdze I co┼Ť pomy┼Ťlimy.. tylko ja si─Ö boj─Ö ┼╝e on mi tak odpowiada ┼╝eby odwlec w czasie.. A tak naprawd─Ö czuje si─Ö odpowiedzialny za tesciow.. Ale tesciowie ca┼ékiem nie┼║le sobie radz─ů te┼Ťciowa ma 55 lat A te┼╝ ok 70.

cafe1997

Moderator
Członek załogi
Do┼é─ůczy┼é(a)
7 Styczeń 2019
Post├│w
5 059
Rozwi─ůzania
0
Ka┼╝dy ma swoje przyzwyczajenia i to bedzie zawsze ko┼Ťci─ů niezgody. Mam podobnie te┼Ťciowa musi by─ç wsz─Ödzie na bie┼╝─ůco, zagl─ůda─ç tu i uwdzie

Do┼é─ůczy┼é(a)
28 Grudzień 2019
Post├│w
10
Rozwi─ůzania
0
Moja to w prost m├│wi ┼╝e ona musi nas pilnowa─ç ┼╝e musi wiedzie─ç gdzie jedziemy bo jak nie wie to te┼Ť─ç si─Ö denerwuje..­čśĽ­čśĽ

Do┼é─ůczy┼é(a)
28 Grudzień 2019
Post├│w
10
Rozwi─ůzania
0
Ja zdaje sobie spraw─Ö ┼╝e kredyt na kilkana┼Ťcie lat to ryzyko Ale czy nie lepiej ponie┼Ť─ç takie ryzyko ni┼╝ budzi─ç si─Ö ka┼╝dego dnia zestresowana I poirytowana sytuacj─ů w jakiej si─Ö znalaz┼éam­čśö

Lu_cy

Do┼é─ůczy┼é(a)
22 Grudzień 2017
Post├│w
7 496
Rozwi─ůzania
1
Ja zdaje sobie spraw─Ö ┼╝e kredyt na kilkana┼Ťcie lat to ryzyko Ale czy nie lepiej ponie┼Ť─ç takie ryzyko ni┼╝ budzi─ç si─Ö ka┼╝dego dnia zestresowana I poirytowana sytuacj─ů w jakiej si─Ö znalaz┼éam
A pr├│bowa┼éa┼Ť z ni─ů pogada─ç? Stanowczo wyrazi─ç swoje zdanie?

Do┼é─ůczy┼é(a)
28 Grudzień 2019
Post├│w
10
Rozwi─ůzania
0
A pr├│bowa┼éa┼Ť z ni─ů pogada─ç? Stanowczo wyrazi─ç swoje zdanie?
Tak m├│wi┼éam jej ┼╝e nie musi nas pilnowa─ç ┼╝e my jeste┼Ťmy doro┼Ťli. A ona na to ┼╝e ona chce dobrze I b─Ödzie si─Ö interesowa─ç.. no musia┼éabym chyba si─Ö z ni─ů k┼é├│ci─ç.. Ale to jak grochem o ┼Ťcian─Ö. Nic nie dociera

c_or_nelia

Do┼é─ůczy┼é(a)
3 Pa┼║dziernik 2019
Post├│w
2 290
Rozwi─ůzania
0
Nie rozumiem dlaczego w og├│le zamieszkali┼Ťcie z te┼Ťciami, przecie┼╝ to si─Ö da┼éo przewidzie─ç, ┼╝e tak b─Ödzie. Ju┼╝ bym wola┼éa wynaj─ů─ç kawalerk─Ö ni┼╝ mieszka─ç z te┼Ťciami, kt├│rzy si─Ö tak zachowuj─ů. Nie musicie si─Ö im spowiada─ç, nie musicie ich s┼éucha─ç. Mo┼╝e co┼Ť wynajmijcie i wyprowad┼║cie si─Ö, bo tak to ci─ůgle b─Ödzie wtr─ůcanie si─Ö w wasze ┼╝ycie, zero prywatno┼Ťci. Kredyt na budow─Ö domu nie uwolni Ci─Ö od te┼Ťci├│w tak szybko niestety.

reklama
Do┼é─ůczy┼é(a)
28 Grudzień 2019
Post├│w
10
Rozwi─ůzania
0
Nie rozumiem dlaczego w og├│le zamieszkali┼Ťcie z te┼Ťciami, przecie┼╝ to si─Ö da┼éo przewidzie─ç, ┼╝e tak b─Ödzie. Ju┼╝ bym wola┼éa wynaj─ů─ç kawalerk─Ö ni┼╝ mieszka─ç z te┼Ťciami, kt├│rzy si─Ö tak zachowuj─ů. Nie musicie si─Ö im spowiada─ç, nie musicie ich s┼éucha─ç. Mo┼╝e co┼Ť wynajmijcie i wyprowad┼║cie si─Ö, bo tak to ci─ůgle b─Ödzie wtr─ůcanie si─Ö w wasze ┼╝ycie, zero prywatno┼Ťci. Kredyt na budow─Ö domu nie uwolni Ci─Ö od te┼Ťci├│w tak szybko niestety.
Bo by┼éam g┼éupia.. jak przyje┼╝d┼╝a┼éam do nich 2 razy w miesi─ůcu przed ┼Ťlubem to nie widzia┼éam jaka jest sytuacja.. M├│j m─ů┼╝ te┼╝ mi ostatnio powiedzia┼é ┼╝e on my┼Ťla┼é ┼╝e to b─Ödzie inaczej I ┼╝e nie wiedzia┼é ┼╝e to tak b─Ödzie.. troch─Ö k┼é├│cimy si─Ö o to bo ja mam mu za ┼║le ┼╝e mi nie powiedzia┼é jacy jego rodzice s─ů naprawd─Ö . ­čśĽ­čśö ┼╝a┼éuj─Ö kasy tu wpakowanej w remont g├│ry i ka┼╝dego dnia tutaj sp─Ödzonego ..

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
19AnulA94 Mam problem :( pomocy Potrzebuj─Ö porady 6
Carolinaaa1331 Tabletki na laktacj─Ö, nie jestem w ci─ů┼╝y i niw by┼éam, ale mam pewnie problem. Potrzebuj─Ö porady 20
Ana.34 Mam problem z ginekologiem w cia┼╝y Potrzebuj─Ö porady 11
marta18691 Mam problem Potrzebuj─Ö porady 9
marta18691 Mam problem Potrzebuj─Ö porady 12
M mam problem z usypianiem syna Potrzebuj─Ö porady 9
kowalewiczaurelia135252 Mam problem!! Relacje rodzinne 75
monia-- Hej kobietki mam problem z włosami Potrzebuję porady 9
N Witajcie. Mam nielichy problem... Relacje rodzinne 11
L Proszę o pomoc!! Mam problem z karmieniem synka... Młodziutkie mamy 6
D mam problem Noworodek 2
M Mam chyba problem z imieniem Przyszłe mamy 15
R Mam problem i prosze o rade Rozw├│j i zabawy 4
MalwiSul Mam problem czy kto┼Ť potrzebuje pampersy? Bydgoszcz 1
nikita314 mam problem pom├│┼╝cie Przedszkolaki 7
Warto_Zyc Mam ogromny problem i prosz─Ö Was o Pomoc!!! Zwierzenia 1
J mam problem ??????????? Dzieci urodzone w kwietniu 2006 8
M Ja mam podobny problem z synkiem Adasiem Przedszkolaki 3
N mam problem z corka Przedszkolaki 5
W─Ögorz Mam 17 lat a potrzebuje uda─ç si─Ö do ginekologa. Potrzebuj─Ö porady 55
N Pytanie do mam karmiacych mm nie od urodzenia Potrzebuj─Ö porady 12
Liskowa77 Nie mam juz sily . Staramy si─Ö 15
N Pytanie do mam ktore pobudzaly laktacje Potrzebuj─Ö porady 21
D Ci─ů┼╝a z krwiakiem - czy kt├│ra┼Ť z mam si─Ö z tym zmaga? Przysz┼ée mamy 23
Luizagr4 Mam dosyć macierzyństwa i dziecka Potrzebuję porady 163
magnolia1505 Lista kwietniowych mam ­čśŐ Kwietniowe mamy 2021 64
kipotka Do Mam kp na le┼╝─ůco (na boku) ┼╗ywienie 10
Aaazym Nie mam już siły. Potrzebuję porady 91
Doti1998 Drogie panie mam do was pytanie Przyszłe mamy 4
Beti34 3tyg temu urodzilam synka w 22tyg ciazy+3dni ktory zmarl ,wizyte kontrolna mam dopiero we wrzesniu a w przyszlym tygodniu tylko rozmowe tel z lekarzem Ci─ů┼╝a po poronieniu 1
Truskaweczka2017 Przepisy/porady/wskaz├│wki dla cukrzycowych mam :) Wrze┼Ťni├│wki 2020 421
KasiaKar Lista styczniowych mam Styczniowe mamy 2021 0
N Lista mam listopadowych Listopadowe mamusie 2020 1
D Mam dziecko, intuicj─Ö albo paranoje Styczniowe mamy 2020 11
O Czy ja mam jakies przewidzenia czy tam pokaza┼éa si─Ö jaka┼Ť ma┼éa kreska? Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 12
J Mam do┼Ť─ç... bezskuteczne starania Staramy si─Ö 26
annamariam Cukrzyca, czyli zgromadzenie słodkich mam Czerwcówczki 2020 1380
annamariam Cukrzyca, czyli zgromadzenie słodkich mam Czerwcówczki 2020 0
M Skurcze i skracanie szyjki - czy mam panikowac? Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 14
xPola Czy mam paranoje? Potrzebuj─Ö porady 19
Mythopoeia Pytanie do mam, kt├│re sporo przyty┼éy w ci─ů┼╝y Potrzebuj─Ö porady 16
M Poradnik dla przyszłych mam Potrzebuję porady 9
M Czy mam za mało pokarmu? Potrzebuję porady 6
B Niechciana ci─ů┼╝a - jak mam sobie poradzi─ç ? M┼éodziutkie mamy 47
Bedemama! Lista kwietniowych mam 2020 Kwietniowe mamusie 2020 8
O Do mam/staraj─ůcych si─Ö z trombofili─ů Staramy si─Ö 5
W Jak mam powiedzie─ç o ci─ů┼╝y :( Potrzebuj─Ö porady 10
N Do mam po cc - jak wygl─ůda Wasza blizna po operacji/ czy u┼╝ywalyscie plastry silikonowe? Potrzebuj─Ö porady 9
Jola57 Mam pytanie, czy wymioty po udra┼╝nianiu to normalny objaw? Potrzebuj─Ö porady 1
A Witaminy, suplementy dla mam karmi─ůcych Potrzebuj─Ö porady 4