reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Mam problem.. te艣ciowie 馃様

Do艂膮czy艂(a)
28 Grudzie艅 2019
Post贸w
10
Rozwi膮zania
0
Tylko 偶e on nie chce wynajmowa膰.. m贸wi 偶e to pakowanie kasy dla kogo艣.. ja bym mog艂a nawet na 30m mieszka膰 abym tylko z m臋偶em i synem mieszka艂a... argumentuje to te偶 偶e to nie sztuka wyda膰 p贸艂 miliona na dom.. 偶e tyle to teraz kosztuje.. A ja si臋 tu dusz臋 czuje 偶e trac臋 najlepsze chwil臋 z macierzy艅stwa...馃槙馃槬馃槬

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
22 Stycze艅 2019
Post贸w
3 182
Rozwi膮zania
3
Kredyt teraz ma praktycznie ka偶dy, ja tez ale jestem na swoim ,nikt mi si臋 nie wtr膮ca, a uwierz 偶e od艂o偶y膰 si臋 nie da ,zobaczysz jak b臋dzie przy dziecku, b臋dziecie odk艂ada膰 10 lat ,a w ko艅cu i tak nic z tego nie wyjdzie bo zawsze b臋dzie "Co艣 " ja uwa偶am 偶e to tw贸j m膮偶 powinien stanowczo wyznaczy膰 granice, bo to jego rodzice, a nie 偶e to Ty ta z艂a

nata$za88

Do艂膮czy艂(a)
26 Luty 2017
Post贸w
3 003
Miasto
Warszawa
Rozwi膮zania
1
Opcje s膮 2 i 偶adna mi艂a:
1. ustawiasz sobie te艣ci贸w sama, to nic 偶e boli, 偶e awantura, 偶e k艂贸tnie, musisz si臋 postawi膰, jeste艣 w ko艅cu doros艂a? Jak si臋 im nie podoba to niech sami Was wyrzuca, b臋dzie problem z g艂owy. Ci臋偶ka praca ale ostatecznie wszyscy mo偶ecie by膰 wygrani.
2. stawiasz m臋偶a na ostrzu no偶a: albo ja albo niech sobie siedzi z mamusia i tatusiem. Ja bym ju偶 dawno si臋 spakowa艂a i przenios艂a do rodzic贸w, nie po to by zostawia膰 m臋偶a ale po to 偶eby wiedzia艂 偶e to powa偶na sprawa. Skoro wie, 偶e jego rodzice nie traktuj膮 go powa偶nie to sam jest cykor, kurcze, co to za facet co si臋 mamusi boi postawi膰?
Nie rozwi膮偶esz tej sprawy nie robi膮c nic, nikogo nie rani膮c, bo z takimi lud藕mi nie da si臋 po dobroci. No jest opcja nr 3: czyli totalna olewka, dzwoni膮, 偶eby wraca膰? Wr贸膰 jeszcze p贸藕niej, przychodz膮 偶eby zej艣膰 do go艣ci? Olej to! Co艣 Ci ka偶膮? Zr贸b tak jak Ty uwa偶asz! Troch臋 to dziecinne, ale je艣li nic nie dzia艂a?

Do艂膮czy艂(a)
28 Grudzie艅 2019
Post贸w
10
Rozwi膮zania
0
Kredyt teraz ma praktycznie ka偶dy, ja tez ale jestem na swoim ,nikt mi si臋 nie wtr膮ca, a uwierz 偶e od艂o偶y膰 si臋 nie da ,zobaczysz jak b臋dzie przy dziecku, b臋dziecie odk艂ada膰 10 lat ,a w ko艅cu i tak nic z tego nie wyjdzie bo zawsze b臋dzie "Co艣 " ja uwa偶am 偶e to tw贸j m膮偶 powinien stanowczo wyznaczy膰 granice, bo to jego rodzice, a nie 偶e to Ty ta z艂a
Wiem 偶e kredyt ma teraz prawie ka偶dy.. o dla mnie to 偶aden argument.. M贸j m膮偶 dobrze zarabia wi臋c spokojnie daliby艣my rad臋.. ja tez dostaje pieniadze z pracy.. tez minsie wydaje ze to maz powinien zwr贸ci膰 im uwag臋.. mi pewnych rzeczy nie wypada m贸wi膰.. Ale je偶eli nie zostawi膮 mi wyboru to sama b臋d臋 musia艂a to za艂atwi膰..

Do艂膮czy艂(a)
28 Grudzie艅 2019
Post贸w
10
Rozwi膮zania
0
Opcje s膮 2 i 偶adna mi艂a:
1. ustawiasz sobie te艣ci贸w sama, to nic 偶e boli, 偶e awantura, 偶e k艂贸tnie, musisz si臋 postawi膰, jeste艣 w ko艅cu doros艂a? Jak si臋 im nie podoba to niech sami Was wyrzuca, b臋dzie problem z g艂owy. Ci臋偶ka praca ale ostatecznie wszyscy mo偶ecie by膰 wygrani.
2. stawiasz m臋偶a na ostrzu no偶a: albo ja albo niech sobie siedzi z mamusia i tatusiem. Ja bym ju偶 dawno si臋 spakowa艂a i przenios艂a do rodzic贸w, nie po to by zostawia膰 m臋偶a ale po to 偶eby wiedzia艂 偶e to powa偶na sprawa. Skoro wie, 偶e jego rodzice nie traktuj膮 go powa偶nie to sam jest cykor, kurcze, co to za facet co si臋 mamusi boi postawi膰?
Nie rozwi膮偶esz tej sprawy nie robi膮c nic, nikogo nie rani膮c, bo z takimi lud藕mi nie da si臋 po dobroci. No jest opcja nr 3: czyli totalna olewka, dzwoni膮, 偶eby wraca膰? Wr贸膰 jeszcze p贸藕niej, przychodz膮 偶eby zej艣膰 do go艣ci? Olej to! Co艣 Ci ka偶膮? Zr贸b tak jak Ty uwa偶asz! Troch臋 to dziecinne, ale je艣li nic nie dzia艂a?
Doskonale wiem 偶e tej sprawy nie rozwi膮偶e noc nie robi膮c.. uwa偶am jednak 偶e nie do mnie nale偶y rozmowa z rodzicami m臋偶a.. wydaje mi si臋 偶e jemu 艂atwiej jest powiedzie膰 co艣 swoim rodzicom.. Ale to nie tak 偶e ja nic si臋 nie odzywam.. ju偶 par臋 razy powiedzia艂am co my艣l臋 i nie schodzilam z synem do nich... wr贸ci膰 do rodzic贸w zawsze mog臋.. moi rodzice bardzo szanuj膮 prywatno艣膰 innych.. mieszka z nimi m贸j brat z 偶on膮 i bardzo sobie chwal膮 Ale moi rodzice maj膮 inne podej艣cie... psychicznie w tym domu nie wytrzymam, nie mog臋 spa膰 po nocach...ci膮gle martwi臋 si臋 ta sytuacj膮..

Do艂膮czy艂(a)
28 Grudzie艅 2019
Post贸w
10
Rozwi膮zania
0
Dodam jeszcze 偶e m膮偶 ma siostr臋 kt贸ra jest strasznie za rodzicami i jak z ni膮 rozmawiali艣my o tej sytuacji to nam m贸wi艂a 偶eby艣my si臋 jako艣 dogadali.. 偶e ona wcale si臋 nie dziwi 偶e tesciowie chc膮 widzie膰 ma艂ego codziennie no ale to strasznie m臋czy jak musz臋 do nich i艣膰 i gada膰 o pogodzie.. wolalabym 偶e widzimy si臋 raz na 2-3 dni... A jak zaproponowali艣my jej 偶eby si臋 tu przeprowadzi艂a to powiedzia艂a 偶e ona z rodzicami si臋 nie dogada.. i wez tu cz艂owieku b膮d藕 m膮dry jak w艂asne dzieci nie mog膮 si臋 dogada膰 z rodzicami..

reklama

nata$za88

Do艂膮czy艂(a)
26 Luty 2017
Post贸w
3 003
Miasto
Warszawa
Rozwi膮zania
1
Ja si臋 zgadzam, 偶e to powinien m膮偶 za艂atwia膰, ale skoro do niego nie trafiaj膮 logiczne argumenty i nic nie robi, to ja bym nie wytrzyma艂a, wzi臋艂abym sprawy w swoje r臋ce, mo偶e mam bardziej choleryczny charakter. Co艣 zrobi膰 musisz, bo sprawa si臋 sama nie rozwi膮偶e, a za par臋 lat nagle oka偶e si臋 偶e choruj膮, maj膮 swoje lata, nie powinno ich si臋 zostawia膰 samych...

Do g贸ry