reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• Trzy istotne sprawy i znajd藕 10 minut, 偶eby chocia偶 zajrze膰 i przeczyta膰.

Jeste艣 mam膮? Wiesz jak twoja obecno艣膰 jest potrzebna, dlatego 艂atwiej ci b臋dzie zrozumie膰 Sylwi臋, kt贸rej chce odzysk膰 widzenie i pom贸c swojej rodzinie. Do zebrania jest nieca艂e 6 tys.z艂. Wys艂ane przez ciebie 20 z艂. ju偶 zmniejszy te kwot臋. Sylwia d艂ugo waha艂a si臋, czy ma prawo prosi膰 o pomoc. Moim zdaniem ma, bo p贸藕niej b臋dzie mog艂a pom贸c innym. Dasz jej szans臋? Przynajmniej przeczytaj. - kliknij

Czy wiesz czym jest ub贸stwo menstruacyjne? Ta ankieta zwi膮zana jest z projektem dotycz膮cym menstruacji. W projekcie tak偶e chodzi o dotarcie w p贸藕niejszym etapie do kobiet, kt贸re potrzebuj膮 pomocy, bo nie sta膰 ich na 艣rodki higieny, co jak rozumiesz wp艂ywa na ich poczucie w艂asnej warto艣ci, l臋k, wstyd i przek艂ada si臋 na komfort 偶ycia. Licz臋, 偶e znajdziesz w sobie troch臋 mocy sprawczej i zadzia艂asz. Ankieta jest anonimowa i w 5 minut j膮 wype艂nisz, a nawet w 3. Wype艂nij, nawet je艣li nie dotyczy ci臋 tematyka bezpo艣rednio

Kiedy zapytali mnie, czy mamy rozmawiaj膮 o klimatyzatorach powiedzia艂am, 偶e nie s膮dz臋 ;) I okaza艂o si臋 to nieprawd膮. Potem okaza艂o si臋, jak sama niewiele wiem na jej temat. Np., 偶e wcale nie 偶re pr膮du jak oszala艂a i potrafi dzia艂a膰 jak oczyszcza膰 powietrze ;) Dlatego prosz臋 wype艂nij ankiet臋. Bez wzgl臋du czy masz klimatyzacj臋, planujesz, czy po prostu mo偶esz sie podzieli膰 tym, co dla ciebie istotne. nonimowa w 100% Kliek, klik - kliknij

reklama

Mam problem.. te艣ciowie 馃様

Zani2407

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
26 Sierpie艅 2018
Post贸w
6 070
Rozwi膮zania
0
Uwierz, 偶e doskonale Ci臋 rozumiem, bo jak piszesz to tak jakbym siebie widzia艂a i bardzo bardzo Ci wsp贸艂czuj臋 tego, 偶e tkwisz w tym.
Troch臋 nie chce tutaj pisa膰 o mojej sytuacji w jakiej wtedy si臋 znalaz艂am. Ale dodam, 偶e to tak 艂atwo si臋 m贸wi np. "dlaczego zamieszka艂as z tesciami". Prawda jest taka, 偶e z pocz膮tku mi艂o艣膰 mocno za艣lepia, nie widzi si臋 wielu rzeczy, druga sprawa drugiego cz艂owieka poznajemy cz臋sto dopiero w czasie gdy 偶yjemy pod jednym dachem. Czasami wszystko wydaje si臋 by膰 ok a potem codzienno艣膰 weryfikuje wszystko.

No niestety m贸j m膮偶 ma tu gospodarstwo, wi臋c daleko nie uciekn臋, ale i po drugiej stronie drogi mi pasuje.
U mnie r贸wnie偶 ma wp艂yw na moje ma艂偶e艅stwo, ju偶 nie ma tak jak by艂o do tej pory.
Strasznie mnie to przygn臋bia, 偶a艂uj臋 偶e zgodzi艂am si臋 tu mieszka膰.
Wiem, 偶e na pewno jakbysmy mieszali ko艂o mojej mamy ( ma dwa mieszkanka ma艂e w jednej klatce) takich cyrkow by nie by艂o, do艣膰 cz臋sto z mama mamy spiny, jak co艣 nam nie pasuje i nie wtr膮ca si臋, a z艂ego s艂owa nie powie o m臋偶u.
R贸偶nica jest taka, 偶e jak te艣膰 mi ubli偶a艂 m膮偶 s艂owem si臋 nie odezwa艂, bo jak to stwierdzi艂 nie potrafi si臋 k艂贸ci膰. A niestety tak unich e domu jesf, 偶e te艣膰 jesf guru i nikt nie ma prawa g艂osu, a bra艂am ich za idealn膮 rodzin臋 a tu by艂o ca艂kiem inaczej. Te艣膰 mnie nienawidzi tj reszta rodziny, bo mam swoje zdanie. A no i jeszcze bajki a m贸j temat, jakim ja jestem potworem, ladacznic膮 itd. Bo偶e jak to pisze to mnie trz臋sie.

reklama

Lusia62

Do艂膮czy艂(a)
28 Pa藕dziernik 2019
Post贸w
194
Rozwi膮zania
0
Uwierz, 偶e doskonale Ci臋 rozumiem, bo jak piszesz to tak jakbym siebie widzia艂a i bardzo bardzo Ci wsp贸艂czuj臋 tego, 偶e tkwisz w tym.
Troch臋 nie chce tutaj pisa膰 o mojej sytuacji w jakiej wtedy si臋 znalaz艂am. Ale dodam, 偶e to tak 艂atwo si臋 m贸wi np. "dlaczego zamieszka艂as z tesciami". Prawda jest taka, 偶e z pocz膮tku mi艂o艣膰 mocno za艣lepia, nie widzi si臋 wielu rzeczy, druga sprawa drugiego cz艂owieka poznajemy cz臋sto dopiero w czasie gdy 偶yjemy pod jednym dachem. Czasami wszystko wydaje si臋 by膰 ok a potem codzienno艣膰 weryfikuje wszystko.
Bo ludzie maskuj膮 si臋 robi膮c dobre wra偶enie. Z m臋偶em zamieszka艂am przed 艣lubem, wszystko by艂o ok ja pracowa艂am to jako艣 nie zwraca艂am uwagi na to co si臋 dzieje. Zasz艂am w ci膮偶臋, wi臋cej przebywa艂am w domu to zacz臋艂o poma艂u wszystko wychodzi膰.
By艂am kontrolowana w ka偶dej sytuacji, czy by艂am wynie艣膰 艣mieci, czy wysz艂am ko艂o domu, czy pojecha艂am gdzie艣 samochodem te艣膰 by艂 moim cieniem.
Jak moja mama przyje偶d偶a艂a do mnie, ten nas pods艂uchiwa艂.
Popad艂am w totaln膮 psychoz臋.
Przewa偶y艂a szale jedna sytuacja, gdzie ju偶 nie wytrzyma艂am i do niego buchn臋艂a, ledwo m膮偶 mnie powstrzyma艂.
A p贸藕niej pocichu us艂ysza艂am od te艣ciowej, 偶e ona mia艂a to samo i 偶e musz臋 nauczy膰 si臋 z tym 偶y膰.
Tragedia.
Najgorsze jesf to, 偶e przez nich nawet syn ode mnie ucieka do nich, siedzi ca艂ymi dniami, zacz膮艂 mi pyskowa膰, w og贸le si臋 nie s艂ucha. To wszystko mnie przyt艂acza.
Dzi臋kuj臋 za zrozumienie.

Fyrcia

Zaciekawiona BB
Do艂膮czy艂(a)
24 Pa藕dziernik 2019
Post贸w
39
Rozwi膮zania
0
Nie da si臋 zamontowa膰 zamka przy drzwiach kt贸re 艂膮cz膮 wasze mieszkania? A偶 uda wam si臋 co艣 postanowi膰. A skoro m膮偶 nie chce ci pom贸c z nimi si臋 rozm贸wi膰 to musisz da膰 mu ultimatum- albo ty albo rodzice. Szczeg贸lnie 偶e coraz bardziej to wszystko wp艂ywa na dziecko. R贸wnocze艣nie szukaj mieszka艅 na sprzeda偶, nie tra膰 czasu.

PS: Sama opcja mieszkania tak jak wy z tesciami nie jest z艂a, ale musz膮 to by膰 normalni ludzie.

Lusia62

Do艂膮czy艂(a)
28 Pa藕dziernik 2019
Post贸w
194
Rozwi膮zania
0
Nie da si臋 zamontowa膰 zamka przy drzwiach kt贸re 艂膮cz膮 wasze mieszkania? A偶 uda wam si臋 co艣 postanowi膰. A skoro m膮偶 nie chce ci pom贸c z nimi si臋 rozm贸wi膰 to musisz da膰 mu ultimatum- albo ty albo rodzice. Szczeg贸lnie 偶e coraz bardziej to wszystko wp艂ywa na dziecko. R贸wnocze艣nie szukaj mieszka艅 na sprzeda偶, nie tra膰 czasu.

PS: Sama opcja mieszkania tak jak wy z tesciami nie jest z艂a, ale musz膮 to by膰 normalni ludzie.
Zamek mam, zamykam drzwi na klucz. Ledwo co si臋 nauczy艂am, ale zamykam dlatego mi nie wchodzi gad stary.

Do g贸ry