reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam się martwić?

Jeszcze jedno. We wtorek zrobiłaś betę? I ona kazała Ci zrobić w sobotę drugi raz? Jeszcze oczekuje że przyrost ma być 66%?
Co to za ginekolog?
66% ma być po 48h a nie po kilku dniach to raz. Dwa. Jeśli chcesz już zobaczyć czy ciąża się rozwija to zrób betę w sobotę oraz w poniedziałek.
Nie umawiałabym się na 17.11 jeśli beta będzie poniżej 1000 bo ona nic nie zobaczy, chyba że będzie chciala Ci wdrożyć leki to co innego.
Nie, nie, test ciążowy z moczu robilam we wtorek. Bete robilam w czwartek, czyli wczoraj.
 
reklama
Moja siostra miała płyn,ale nic w sumie się nie działo i samo znikło,ciąża bezproblemowa i Igusia ma już 2 latka prawie,także na spokojnie,jak Ci lekarz powiedział,żeby się nie martwić to pewnie tak właśnie jest ;)) umów się za tydzień,dwa na kontrole ;)
 
Dziewczyny, mam wyniki. Pierwsza beta 112,40, po 48h zrobilam znów i dziś 217,40. Czyli wszystko dobrze?
 
reklama
Przyrost jest w normie, ale jak mówię ja bym jeszcze raz sprawdziła i dorzuciła progesteron
Hejka, zgodnie z poradą udałam się dziś ponownie na betę i progesteron. Niestety do teraz nie mam wyników. Zdarzyło się wam, że miałyście wynik dopiero na drugi dzień? Robilam badanie w tym samym laboratorium.
 
Do góry