reklama
 1. Odliczaj z nami do Dnia Dziecka. Klikasz w okienka kalendarza?/ Wygraj magiczne klocki! Kliknij!/
  Zamknij powiadomienie

Mam się martwić?

Temat na forum 'Rozmowy o seksie' rozpoczęty przez granatova, 15 Wrzesień 2013.

 1. granatova

  granatova

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Cześć wszystkim, nie wiedziałam gdzie napisać więc piszę tu ;) To jest mój 19 dc, okres będzie za 7 dni. Jestem już po owulacji, a dzisiaj nagle na papierze w łazience zauważyłam nitki krwi. Odruchowo sprawdziłam co tam się w środku dzieje... i wyczułam bardzo nisko, mięciutką szyjkę i byłam jakby "spuchnięta" (ścianki pochwy były rozpulchnione), krwi również było trochę więcej. Czy to okres czy to może być coś niepokojącego? Okres zawsze mam jak w zegarku i dlatego się martwię.
   
 2. pysia25

  pysia25 Mama Natalii i Mateuszka

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Mało info... ile masz lat... staracie się o dziecko? Może to jakieś plamienie np. implantacyjne... nie znam się na tym, ale tylko to przychodzi mi do głowy... a jeśli nie to, to moim zdaniem każde plamienie pomiędzy cyklami to chyba nie jest normalne...
   
 3. reklama
 4. granatova

  granatova

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Mam 20 lat. Nie staramy się o dziecko (prezerwatywy). Mam już półtorarocznego synka. Przed chwilą wstałam i z ciekawości poszłam sprawdzić czy są jakieś zmiany i tylko jedna niteczka krwi, a szyjka bez zmian - nadal nisko i miękka i wszystko rozpulchnione. Czy to możliwe, że owulacja przesunęła się aż o tydzień? Nie miałam żadnych stresów, diet i nie byłam chora.
   
 5. kasia-matiy

  kasia-matiy Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  z takimi wątpliwościami proponuję udać się do lekarza bo nikt na forum nie udzieli ci na tyle wyczerpujących informacji
   

Poleć forum