reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam się martwić?

Dołączył(a)
27 Marzec 2013
Postów
14
Cześć wszystkim, nie wiedziałam gdzie napisać więc piszę tu ;) To jest mój 19 dc, okres będzie za 7 dni. Jestem już po owulacji, a dzisiaj nagle na papierze w łazience zauważyłam nitki krwi. Odruchowo sprawdziłam co tam się w środku dzieje... i wyczułam bardzo nisko, mięciutką szyjkę i byłam jakby "spuchnięta" (ścianki pochwy były rozpulchnione), krwi również było trochę więcej. Czy to okres czy to może być coś niepokojącego? Okres zawsze mam jak w zegarku i dlatego się martwię.
 
reklama
Mało info... ile masz lat... staracie się o dziecko? Może to jakieś plamienie np. implantacyjne... nie znam się na tym, ale tylko to przychodzi mi do głowy... a jeśli nie to, to moim zdaniem każde plamienie pomiędzy cyklami to chyba nie jest normalne...
 
Mam 20 lat. Nie staramy się o dziecko (prezerwatywy). Mam już półtorarocznego synka. Przed chwilą wstałam i z ciekawości poszłam sprawdzić czy są jakieś zmiany i tylko jedna niteczka krwi, a szyjka bez zmian - nadal nisko i miękka i wszystko rozpulchnione. Czy to możliwe, że owulacja przesunęła się aż o tydzień? Nie miałam żadnych stresów, diet i nie byłam chora.
 
Do góry