reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam ząbek!!!

A u nas ciągle nic, no ale tatuś zaczął ząbkować w 8 miesiącu, więc jeśli to dziedziczne to jeszcze jakiś czas poczekam:-)
 
reklama
Ja pierwszy zab mialam w 7 mies., moja siostra w 8 (jak T. to nie wiem), ale jak Sara odziedziczy po mnie to jeszcze bede miec chwile spokoju :-)
 
Ja w 5 m-cu mialam juz dwa zeby. :-) P. to chyba duzo pozniej bo u Piotrusia nic sie nie szykuje. :-)
 
Ząbkowanie jest dziedziczne, ja niewiem kiedy miałam ząbki mój A. tez nie ale u małej chyba coś się dzieje dziś strasznie marudna. Kasia a u ciebie Kinga jest chyba wcześniaczkiem i czytałam że u wcześniaków wszytko później się zaczyna tzn w czasie w który by to osiągnęły jakby urodziły się o czasie, także możesz jeszcze spokojnie czekać na ząbki :)
 
Wracajac do zabkow... to ile czasu mniej wiecej zajmuje zabkowi wyjsc? Ja juz widze u Pata takie zgrubienie na dole i jego dziaselko jest takie jakies biale i byl czas ze Pat byl strasznie marudny przez kilka dni ale ostatnio jakos mu przeszlo. Czy to znaczy zabek sobie rosl i przestal czy jeszcze nie czas na zabka?
 
Wama, wydaje mi sie,ze zeby rosna powoli, myslalam, ze ten pierwszy jak juz go czuc, to wylezie lada moment i bedzie juz caly;-)narazie jest taki sam, drugi jest tyci, tyci....:-) przy 1 nie marudzila, przy 2 cos zaczyna:baffled:
 
gratulacje dla podwójnego sierpniowego zębacza:-D
ząbki pomału rosną, ale pewnie każdemu w innym tempie, u nas dziedziczne są na pewno: ja miałam pierwszego zęba w 9 miesiącu, mój chłop też no i Wojtek również:-D, najpierw chodziliśmy a potem zęby:-D
 
wierzcie, nie wierzcie.....:baffled:sa trzy zeby....teraz to juz nie mam powodow do radosci, bo sie zaczelo marudzenie.....:dry:.w koncu zasnela, ale prawie przez caly dzien na cycu siedzi, i mietoli go tak,ze juz brodawke mam jak wisenka czerwona.....:oo2:
 
REDAKTORKA to Ci sie dzidzia pospieszyla... ktore zeby wychodza najpierw??? te dwa na dole chyba nie? a trzeci to ktory? Moze jak dzidzia sie tak pospieszyla to bedzie krocej plakac... zamiast jednego zabka i kilka dni marudzenia, masz 3 zabki i tyle samo marudzenia... o dwa zabki krocej :-)
 
reklama
wierzcie, nie wierzcie.....:baffled:sa trzy zeby....teraz to juz nie mam powodow do radosci, bo sie zaczelo marudzenie.....:dry:.w koncu zasnela, ale prawie przez caly dzien na cycu siedzi, i mietoli go tak,ze juz brodawke mam jak wisenka czerwona.....:oo2:

Nie no, Maja ma tempo niesamowite :-D Minie miesiac i bedzie miala pelne uzebienie jak tak dalej pojdzie ;-)
 
Do góry