reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam ząbek!!!

wierzcie, nie wierzcie.....:baffled:sa trzy zeby....teraz to juz nie mam powodow do radosci, bo sie zaczelo marudzenie.....:dry:.w koncu zasnela, ale prawie przez caly dzien na cycu siedzi, i mietoli go tak,ze juz brodawke mam jak wisenka czerwona.....:oo2:

Jejku wielkie gratulacje!!!
trzeci ząbek, ale ma tempo, a u nas nic, a marudzi caly czas, tylko ciekawe z jakiego powodu?;-)
 
reklama
Hej dziewczyny ja mam pytanie jak to wyglada jak ma wyjsc pierwszy zab. Nie chodzi mi o zachowanie dziecka bo wiem ze kazde jest inne ale bardziej o wyglad dziaselek?? :confused: Po czym poznac ze to juz niedlugo:confused: bo moja cora ma 5 miesiecy i nic sie nie dzieje na razie :laugh2:
 
no wiec najlepiej to pytanie kierowac do redaktorki bo ona juz zazebione dziecie ma ...u nas tez niby juz ale cholerstwo nie wychodzi....zuzu ma duze dziaselka i takie jakby spulchnione i raz sa mega czerwone , zeby zaraz potem byly znow rozowiutkie i niby cos tam widac , ale czy to wlasnie ten zab to trudno stwierdzic ....poczekasz zobaczysz...przyjdzie na twego smyka pora :tak:
 
Hej dziewczyny ja mam pytanie jak to wyglada jak ma wyjsc pierwszy zab. Nie chodzi mi o zachowanie dziecka bo wiem ze kazde jest inne ale bardziej o wyglad dziaselek?? :confused: Po czym poznac ze to juz niedlugo:confused: bo moja cora ma 5 miesiecy i nic sie nie dzieje na razie :laugh2:

kochana, pomimo tego ,ze zebow mamy 3:happy: to ja nie zauwazylam spulchnionych dziasel, byly rozowiutkie, a potem hyc i zebole:-) to sie dzieje z dnia na dzien, tak szybko,ze zauwaza sie juz kawalek zeba:-)
 
reklama
kochana, pomimo tego ,ze zebow mamy 3:happy: to ja nie zauwazylam spulchnionych dziasel, byly rozowiutkie, a potem hyc i zebole:-) to sie dzieje z dnia na dzien, tak szybko,ze zauwaza sie juz kawalek zeba:-)
Dzieki za informacje wynika z tego ze kazde dzicko jest i w zabkowaniu inne jednemu puchna dziasla innemu nie. Nic tylko czekac i obserwowac :-)
 
Do góry