reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam ząbek!!!

reklama
Ami, gratuluje zabka :-D !!! Maly gryzon z Ciebie! :-)

Zuzu, wszystkiego najlepszego z okazji ukonczenia pierwszego polroczku! :-)
 
Ale ale co ja widze SILUNIA twoja mala ma juz skonczone 6 miesiecy no to chyba jako pierwsza tez CI sie naleza GRATULACJE ucaluj mala od nas :tak: :-D

Kingusia od K@si jest była pierwszą półroczniaczką,jest najstarsza wśród naszych maleństw:tak:

Dziękujemy wszystkim za gratulacje:-)
 
Gratulacje tego zębulka dla Ami:happy: a u nas też nie ma jeszcze nic:) ale pociesze was dziewczyny bo czytalam ze im pozniej wyjda ząbki tym beda zdrowsze:tak:
 
Ami gratulacje ząbka:-) i z tego co kajarzę to też wyszedł dość bezproblemowo - co u mnie nie ma miejsca niestety
 
Hurrrra!! Mamy dwa zęby!! Normalnie szok, nic nie marudziła, dzisiaj patrze a tu dwa pięknie zębicha!!
 
Kuna zartujesz macie dwa :szok: a unas dalej bezzebnie ...no to gratulacje ...swoja droga to ciekawe jak pytalam mojej mamy to wczesnie mialam zeby , mama G. tez mowi , ze szybko zacza zabkowac juz w 5 mies...a my skonczylismy 6 i dalej nul :confused:

ps - dziekujemy jeszcze raz za zyczonka buzka
 
reklama
Do góry