reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam ząbek!!!

redaktorka

MAMA BAMBOOCHA
Dołączył(a)
27 Grudzień 2005
Postów
1 813
Miasto
bartoszyce
Kochane nie wiedzialam, na którym wątku się pochwalic wiec zakladam nowy:-). otoz pragne poinformowac,ze o 19:30 tuz po kapieli, zlokalizowalismy pierwszy zabek:szok::-):laugh2::eek::tak:

dolna jedyneczka ledwo widoczna, ale za to dobrze wyczuwalna palcem:-):-):-):-)na razie, wyglada to jak dwa ostre kikutki ale mysle ,ze juz niedlugo wylezie zabek:-):-):-)

czekamy wiec na kolejnych zebiarzy:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Ogromne gratulacje!!!

A Tobie, Redaktorka, to chyba sie sukienka nalezy za takie odkrycie...;-)
 
ollesia, no wlaśnie słyszałam, ze który z rodzicow zauwazy pierwszy zabek, to drugi musi kupic mu prezent:-):-):-) dzieki za przypomnienie:-):-):-)

wiec prezent dostane ja:laugh2::laugh2::laugh2:
 
gratulacje!!
jeszcze kasa dla Mai od dziadków się należy!!
jeżeli ząbki pójdą jak u Wojtka (9 miesiąc), to Ala będzie ostatnia :)
 
Redaktorka ogromne gratulacje.
O tym prezencie pierwsze słyszę ale musze już pilnie obserwować moją kruszynkę ponieważ zrobiła się marudna od kilku dni i niechce jeść cyca jakby jej coś w buzi przeszkadzał. Podejrzewam też pierwszy ząbek :)
 
gratulacje!!
jeszcze kasa dla Mai od dziadków się należy!!
jeżeli ząbki pójdą jak u Wojtka (9 miesiąc), to Ala będzie ostatnia :)

jaka kasa od dziadków???bo o tym zwyczaju nie słyszałam aten zwyczaj o prezentach fajowy, ja tez będe wypatrywać żeby czasami K. nie odkrył pierwszy:-):-):-)
 
hihi:-D no u nas tak jest, że za każdego zęba dziadek płaci:-D (albo babcia jak dziadek bez kasy)
a potem jak już mleczaki zaczynają wypadać to "zębowróżka" zabiera spod poduszki i 1zł zostawia
 
Ja też gratuluje, zwłaszcza że u was było to chyba dość bezbolesne.
U mnie ząbków jeszcze nie widać, choć myślę że jakiś juz niedługo się pokaże.
 
reklama
Do góry