reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam ząbek!!!

"dopiero" hehe... to co ja i sandra mamy powiedzieć:-p:-p
:-p No wlasnie :-D:-D:-D

Pati i reszta dziewczyn, gratuluje - niezle "wyniczki" :-)

Jestem ciekawa od czego to zalezy :confused: Ze niby genetycznie to wiem, ale ja w wieku Sarki mialam wiecej zebow. Cebion Multi (5 kropli) dostaje w tej chwili na zmiane z D3 (1 kropla) - dzien na dzien, poza tym je kaszki, mleko i inne wzbogacone w te wit., wiec nie sadze, ze to z powodu jakiegos niedoboru ma tak pozno zeby :baffled:
 
reklama
gratulujemy kolejnych zębulków:-)

u nas 10 i dwie górne trójki się cisną ale wyjść nie mogą:no:

co do zabków to nie ma zalezności od witD3 itp. a im później wyleza tym lepiej bo mocniejsze będą :tak:wiec moja mała będzie pewnie miec takie słabe jak ja:-(
 
Widzę że nie jestem sama :tak:

U Nas tez tylko 4 ząbki i dalej cisza. Dwie górne jedynki i dwie dolne jedynki. Mam ślicznego króliczka w domku :-)
 
Kurcze nieciekawie co niektore dzieciaczki maja z tymy zabkami. U nas przebija sie druga gorna dwojka i jak narazie nie ma zadnych skutkow ubocznych, czego nie moglam powiedziec o gornych jedynkach. Wiec obecny stan to dwie 2, i dwei 1 na gorze oraz jedna 2 i diwe jedynki na dole. 7
 
reklama
Gratulujemy nowych zębolków:tak::tak: i trzymamy kciuki za te przebijające sie aby tak nie bolały:tak:

A ja własnie zauwazyłam, że Matyli przebiła sie dolna piątka, druga już wyjdzie lada dzień i napuchnięte dolne czwórki. I jestem zadowolona z działania syropku IBUM na bolesne ząbki:tak:
 
Do góry