reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam zastrzyk Bemfola 150. Może komuś jest potrzebny?

reklama
Cytuję z pierwszego linku co mi wyskoczył:
Zgodnie z ustawą Prawo farmaceutyczne obrót detaliczny produktami leczniczymi może być prowadzony wyłącznie w aptekach ogólnodostępnych, punktach aptecznych i placówkach obrotu pozaaptecznego. Zgodnie z art. 68 ust. 3 ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne dopuszcza się prowadzenie przez apteki ogólnodostępne i punkty apteczne wysyłkowej sprzedaży produktów leczniczych, ale pod pewnymi warunkami. Sprzedaż internetowa może dotyczyć wyłącznie produktów leczniczych wydawanych bez recepty (czyli bez przepisu lekarza) i z wyjątkiem produktów, których wydawanie jest ograniczone wiekiem pacjenta.

Także to nie z troski o tych co kupią, ale autorkę postu 🤷‍♀️
A kto tu sprzedaje? Nie szkoda Pani czasu? Proszę się nie martwić o mnie, naprawdę nie trzeba 🤗
 
A gdzie Pani widzi słowo sprzedaż?? Zgodnie z ustawą jest mowa o obrocie - a to dotyczy także bezpłatnego przekazywania.
 
@witch84 , co do zasady się zgadzam, natomiast obrót nie jest równoznaczny z oddaniem.
Screenshot_20220916-003811.png
 
reklama
Do góry