reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama cyca- czyli wszystko o karmieniu naturalnym

Hej,
przy odciąganiu mleczka jakiego laktatora używacie? Chcę kupić elektroniczny i nie wiem na który się zdecydować.
W szpitalu widziałam ręczne Aventu etc, i okropnie to szło dziewczynom.
BabyOno
Snow Bear
Tufi Gaja
Medela

jaki wybrać?????

Ja mam medela in style i bardzo polecam, szybko i musze przyznac ze nie czuje zadnego bulu
 
reklama
A ja jak poprzednim razem mam znowu mało pokarmu i musze czasem dokarmic - przystawiam ja non stop i nic to nie daje - pierwszą córke udało mi sie karmic jedynie przez 1,5 miesiaca - a teraz jest chyba jeszcze gorzej :(( bo Pati jest wieksza i wiecej potrzebuje zjeść a u mnie z produkcją kiepsko :(((
 
jsorbek, mój mały tez ma ponad 4 kilo i wykarmienie piersią jest dla mnie niemożliwe. Ja używam laktatora Avent i jestem naprawdę zadowolona. Jak małego cycuję to może i ponad godzinę ssać a i tak potem wrzask i głodny. Jak odciągam mleko, to jest go w zależności od pory dnia 20-60ml, więc naprawdę mało, tak więc muszę dokarmiać butlą.
 
A ja jak poprzednim razem mam znowu mało pokarmu i musze czasem dokarmic - przystawiam ja non stop i nic to nie daje - pierwszą córke udało mi sie karmic jedynie przez 1,5 miesiaca - a teraz jest chyba jeszcze gorzej :(( bo Pati jest wieksza i wiecej potrzebuje zjeść a u mnie z produkcją kiepsko :(((


tez mamy z tym problem :(((((((( caly czas przystawiam, pompuje i mam ogromna nadzieje ze pokarmu przybedzie bo mam wielkie plany odciagc zapasy a tu wychodzi na to ze narazie nawet nie mam wystarczajaco by nakarmic ;(((((((((((
 
Też się zaopatrzyłam w laktator elektryczny medeli - i zapas miałam zamiar odkładać na czas kiedy np mała będzie zostawała z tatą ale póki co musze sztucznie uzupełniać braki :zawstydzona/y: a nie odkładać zapasy :sorry2: i obawiam sie ze lepiej juz nie bedzie bo po poprzedniej ciaży tez tak miałam - przystawianie bez przerwy, wszystkie zioła mlekopędne wypróbowałam i chyba wszystkie sposoby i nic pokarmu zamiast przybywać ubywało - tylko wtedy troszke dłuzej karmiłam tylko piersią ale chyba powodem tego był fakt iz nie miałam doświadczenia i długo trwało zanim się zorientowąłam ze dziecko mam po prostu głodne :zawstydzona/y:

Mam nadzieje ze sie nie gniewacie ale ulżyło mi ze nie tylko ja mam takie problemy bo juz myślałam ze coś robie nie tak :-:)-( ze znowu mam tak mało pokarmu
 
U mnie też spadek laktacji i dzisiaj piersi jak flaczki, aż wypiłam dwie herbatki Hippa i od razu pomogło. A córcia wg mojej wagi kuchennej powoli dochodzi do wagi urodzeniowej (średnio 20g przyrostu na dobę). Ale chyba się najada, bo pocyca z kwadrans, nie płacze i dużo śpi. Z synkiem tak wisiałam godzinami na cycu, okazało się później, że go po prostu głodziłam.
No i u mnie poszły chwilowo w ruch osłonki ochronne Aventu, od razu poczułam ulgę, w końcu muszę wygoić te brodawki, a mała jakoś sobie radzi.
 
Ewitka to fajnie masz, że tak krótko Ci cyca, bo mój to mały smakosz jest i się delektuje sie przez conajmniej kilkadziesiat minut, czasem pół godziny a czasem dłużej aż uśnie ,bo inaczej nie mogę go odłożyć do łóżeczka. Taki cycuś mamusi się z niego robi. Mleko póki co mam bo aż mi cieknie, mam nadzieję, że wystarczająco.
 
Też się zaopatrzyłam w laktator elektryczny medeli - i zapas miałam zamiar odkładać na czas kiedy np mała będzie zostawała z tatą ale póki co musze sztucznie uzupełniać braki :zawstydzona/y: a nie odkładać zapasy :sorry2: i obawiam sie ze lepiej juz nie bedzie bo po poprzedniej ciaży tez tak miałam - przystawianie bez przerwy, wszystkie zioła mlekopędne wypróbowałam i chyba wszystkie sposoby i nic pokarmu zamiast przybywać ubywało - tylko wtedy troszke dłuzej karmiłam tylko piersią ale chyba powodem tego był fakt iz nie miałam doświadczenia i długo trwało zanim się zorientowąłam ze dziecko mam po prostu głodne :zawstydzona/y:

Mam nadzieje ze sie nie gniewacie ale ulżyło mi ze nie tylko ja mam takie problemy bo juz myślałam ze coś robie nie tak :-:)-( ze znowu mam tak mało pokarmu


tez mialam podobnie z coreczka :(
jestem podlamana tym faktem ale nie trace jeszcze nadziei, dzisaj cala noc karmilam piersia co dwie godziny i rano niby jeszcze byl glodny i zrobilam mieszanke ale nie chcial, piersi sie wydaja pelniejsze, zobaczymy...
 
U mnie narazie bez zmian ale tez jeszcze sie nie poddaje - musze tą herbatkę z hippa kupic bo nie mam - martwi mnie tylko fakt ze małą usypia przy cycu inaczej nie da rady nawet jak jest najedzona - nie wiem co z tym począć :(
 
reklama
U mnie narazie bez zmian ale tez jeszcze sie nie poddaje - musze tą herbatkę z hippa kupic bo nie mam - martwi mnie tylko fakt ze małą usypia przy cycu inaczej nie da rady nawet jak jest najedzona - nie wiem co z tym począć :(

Ja co prawda pokarm mam, ale mój Mały też usypia tylko przy cycu, nawet jak jest najedzony i niestety mu się ulewa czasem przez to. Bo jak uśnie to jakoś tak mu się nie odbija.
 
Do góry