reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mama Egoistka

Justyna337

Fanka BB :)
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Dziewczyny
Po wczorajszym poście Madzik i po małej miseczce truskawek pomyślałam, że przyda się i taki wątek...:-) mama Egoistaka. Wyznaje zasadę, że czasami w życiu trzeba być egoistą, bo jesli sami o siebie nie zadbamy to nikt inny tego nie zrobi. Dlatego nie powinnyśmy zapominać o tym że jestesmy nie tylko mamami ale też dziewczynami, ludźmi, którzy potrzebują czegoś od życia. Proponuję, żeby pisac o tym co zrobiłysmy dla SIEBIE. nie dla naszych ukochanych córeczek czy synusiów, nie dla domu ani dla męża. DLA SIEBIE. może byc plotkowanie z kolezanką, dobr kawa poranna gazeta... najmniejsza rzecz - cokolwiek. Byle sprawiło nam przyjemność.

I najlepiej gdyby nie było przy tym wyrzutów sumienia lub pisania np. zjadłam pyszne ciastko, ale od jutra przechodze a dietę...

No to do dzieła drogie mamusie...:laugh2:

Ja jak już wiecie zjadłam miseczkę truskawek, ze śmietaną:-):-):-) pycha........
teraz zamierzam wysłać małą z mamą na spacer a sama zabiorę się za książkę, może się uda

reklama
S

Sara27

Gość
Kochana ja mam cotygodniowe wyjscia "na miasto"-ustalone z mezem.
Dosc kiszenia sie w pieluchach.Jutro jade wiec na ploty z kolezanka do pubu na Pietryne (mial byc jakis ogrodek ale patrzac na pogode...), zrobic zakupy w galerii łódzkiej (ty z lodzi to kumasz strefe) no i jutro czas na piweczko-takie prawdziwe,nie karmi.Dieta dieta ale piwko piwkiem:-D
A w domu to domowe spa-jakies tam kapiele w algach,masaze smarowidlami czekoladowymi itp.
Ksiazki-niet.
TV-jak najbardziej.
net-jak najbardziej.
jedzonko w tym kaloryczne slodkie grzeszki-czasem:-p

Rozwiązania
0
Fajny temat. :tak::tak:Ja wczoraj zjadłam2 czekoladowe batony Dove. Tak mi był potrzeba słodyczy. Do tej pory sie ograniczałąm, bo to alergie powoduje zatwardzenia itp itd i\poczułąm taką roskosz mmmmm :tak::tak:
taka mała duża przyjemność, a myślę ze tragedia sie nie stanie i mala zadnej wysypki czy cos nie dostanie:-)

KasiulkaW

Entuzjast(k)a
Miasto
Gorzów Wlkp.
Rozwiązania
0
Podoba mi się ten temat nareszcie czas na przyjemności.Słodkie jak wiecie chodzi za mną cały czas jak mały głód a to czekoladka a to kakao i truskawki a dziś do kawy był pączuś taki pyszny że dawno takiego nie jadłam pycha.I mam jescze cały kg chałwy waniliowej hihihi

ewelcia86

Szczesliwa mama:))
Miasto
Carlow
Rozwiązania
0
Slaaabooo znow paczki!!!!!!
Juz chyba tu nie zajrze:-D:-D:-D

KasiulkaW

Entuzjast(k)a
Miasto
Gorzów Wlkp.
Rozwiązania
0
A jeszcze jedno z takich nie jedzeniowych przyjemności to kupiłam sobie buty na allegro i to bez żadnych wyrzutów czekam na paczke

Truda23

Styczeń2002 i Luty2009
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
Haha dobry wątek
No to ja ostatnio zakupy były extra i bez wyrzutów spodnie buty bluzeczki bielizna porzedwczoraj fryzjer nowe kosmetyki i bizuteria wiec zaszalalam a co mi tez sie cos nalezy
Co do jedzonka to mam diete bialkowa ale powiem ze podjadam co nieco i wczoraj byl baton czekoladowy cistka ale mysle ze od tego wysypki nie dostala nie wiem od czego :-(wiec z tym musze uwazac ale nie ograniczam sie jakstak jem ile moge i co moge bez wyrzutów
Co do wyjsc to byl tylko fryzjer bo zaraz cycki wola i ciezko jest na dluzej Martynki zostawic:sorry:

Miroslava1979

Szalona Żoneczka ;-)
Miasto
Pomorze
Rozwiązania
0
A wię ja ostatnio zakupiłam sobie nową książkę( uwielbiam czytać) a jutro przyjeżdża do mnie moja mama, żeby się zająć naszym maluszkiem, a ja z mężuniem może na jakieś zakupy wyskoczę....do tego mam zamiar zakupić jakieś kwiatki i trochę się zrelaksować upiększając nimi ogród....wiem że to są może prace dla domu, ale ja to lubię robić i przy tym odpoczywam, a ostatnio to na takie rzeczy mało czasu... Aha a z jedzeniowych przyjemności to ostatnio loooody i arbuz, mniam...:-D

reklama

mamusia

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Rozwiązania
0
ale wam zazroszcze ja niestety nie mam czasu na fryzjera a i finansów brak.
i tak myślę co zrobiłam ostatnio dla siebie i hmmmmmmm chyba nic .
dzień mam tak zabiegany że szok jak się cosik zmieni to napiszę:-D:-D:-D
........... aha może jedynie od niepamiętnych czasów pozwoliłam sobie na parę kostek czekolady :-)
............ no i mała przyjemność to siedzenie przed kompem i spokój to mogę zaliczyć do mojego relaxu .
............ uwielbiam robić kartki okolicznościowe ostatnio na raty bo zajęło mi to parę dni zrobiłam przy tym też wypoczywam.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Evulek coś dla siebie czyli Mama Egoistka Roczniaki i dwulatki 7
Jakub578 Czy moja mama jest ciąży? Ciąża, poród, połóg 5
N Ktora mama kladzie niemowlaka spac o 19? Potrzebuję porady 6
Mertyn Planowanie nastoletniej ciąży Potrzebuję porady 74
KasiaKar mama mamie Stycznióweczki 2021 15
J Dokumenty potrzebne przy porodzie Ciąża, poród, połóg 5
A Polskie mamy w Holandii Potrzebuję porady 2
Aaazym Jak wspomóc starania o dzidzię? Potrzebuję porady 18
N Ciężki wybór, potrzebuje porady. Ciąża, poród, połóg 17
N Niskie AMH oraz teratozoospermia Staramy się 2
P Nadopiekuncza partnerka Potrzebuję porady 6
nowamloda12 Ktora mama potrafi wyczytać coś z wosku? Potrzebuję porady 0
R Mama po raz drugi po 14 latach ! Poważna decyzja Grudniowe mamy 2020 17
Jus270817 18 nastoletnia mama Młodziutkie mamy 131
Szalona 29 Mama w potrzebie Potrzebuję porady 0
Martyna Kołodziejczyk Przyszła mama niepełnosprawna Potrzebuję porady 0
Brzuszek2 Lipcowa mama Lipcowe mamy 2020 10
Jetkaa Smierc dziecka a kolejna ciaza? Czy sa mamy zmarlych dzieci ktore chcialy zostac jeszcze raz mama? Mamusie Aniołków 81
A Pierwszy dzień Maluszka w domu Potrzebuję porady 0
L Gdy dzieci chorują, mama fiksuje. Potrzebuję porady 6
mamunia86 Mama zakłada własną FIRMĘ Mamy pracujące 10
P Warsztaty edukacyjne dla rodziców w lubuskim - jakie znacie? Potrzebuję porady 0
A 9,5 miesięczny maluch przestał mówić "mama" Potrzebuję porady 10
A 8,5 miesięczne niemowlę przestało mówić mama Młodziutkie mamy 8
Sabina3456 Mloda mama Potrzebuję porady 5
D Kosmetyki Efectima Eco Mama Toruń 0
A Samotna? 23 letnia mama Młodziutkie mamy 15
K Pomocy !!!Powrót ze szpitala i karmienie piersią po przerwie!!!Mama z infekcją gardła i antybiotykiem niemowlę 1 miesiąc i 2 tygodnie Potrzebuję porady 5
S samotna przyszła mama Potrzebuję porady 1
J W sumie to nie do końca wiem co zrobić z tym fartem... Potrzebuję porady 9
Milenaa0810 Samotna mama Potrzebuję porady 18
A Jak przekonać syna że posiadanie rodzeństwa jest fajne Potrzebuję porady 6
W Cześć? Nie wiedziałam gdzie mam to napisać... Młodziutkie mamy 24
WioWik Dołącz do mnie Mamy pracujące 0
gosia1991 Ciąża, a stare zabobony. Ciąża, poród, połóg 17
syl-ka Potrzebuje porady ☺️ Potrzebuję porady 12
Milena34 W jakim sklepie Potrzebuję porady 6
Słodka775 Ubrania dla kobiet w ciąży. Potrzebuję porady 17
D Zostalam sama Potrzebuję porady 12
M Usypianie 3-latki Potrzebuję porady 23
J Mama w Leicester Rodzinki zza granicy 0
A Dziecko mowi na babcie mama Roczniaki i dwulatki 8
U Mama 3 latka i przedszkole Przedszkolaki 10
M Młoda mama potrzebuje pomocy Żywienie 10
R Okropne mdłości - jak sobie z nimi radzić? Potrzebuję porady 11
M Jestem w kropce i potrzebuje porady. Potrzebuję porady 15
P Przyszłe mamy z Katowic Mamy z różnych miejscowości 2
A badanie młodych matek Potrzebuję porady 0
oliwiapatrycja Zakupy mama i dziecko /strony internetowe gdzie warto kupić Sierpniowe mamy 2018 28
K Porada finansowa Młodziutkie mamy 2