reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama Egoistka

Sara, najlepiej pokaż się nam w ubrankach :tak:

Moja spódnica i narzutka jeszcze nie przyszły i nie mam też infa że wysłali - już jestem zła bo liczyłam że do Świąt dojdzie (kupione w środę zeszłą)
 
reklama
dziewczyny bardzo łądne ciuszki!!!
A ja jakoś nie lubię sobie kupować przez neta, wolę przymierzyć obejrzeć się w lustrze, bo nie we wszystkim sie dobrze czuję, poza tym rozmiary kupuję różne raz 34 raz 36 zależy od firmy. Jedynie jeansy kupiłam na allegro, ale najpierw poszłam do sklepu przymierzyć, obejrzałam czy kolor i fason mi pasuje, a dopiero potem zamówiłam bo cena była niższa.
Co do Japan style to kiedys zamówiłam bluzeczkę, ale nie nadawała się do chodzenia, jakość tragiczna, odradzam bo to najgorsze badziewie, ubrania bazarowe przy tym mają zajebistą jakość, z reszta jakiej jakości można się spodziewać za takie pieniądze chyba tylko jednorazowej.
 
Zapomniałam Wam napisać, że te buciki przyszły w piątek i wyglądają lepiej niż na fotkach. Bardzo ładnie w nich noga wygląda :)
 
Widzę, że ja tu największa egoistka:-D
Wczoraj byłam na zakupach i do mojej szafy trafiły: żakiet, spodnie, spódnica, dwie bluzki, 3 pary kolczyków, buty - baleriny i dziś okulary (wybrałam czarne oprawki):tak:
 
Eve no to zaszalałaś, ja tez wczoraj byłam na zakupach i zupełnie nic nie kupiłam , chyba nie miałam weny
 
Eve- :-D:-D:-D:-D

Na poprawę humoru ja też w tym miesiącu jestem straszną egoistką. Dla siebie kupiłam:

Bluzka damska kolor fioletowy SBK1527 - Odzież TOP SECRET


Bluzki damskie krótki rękaw kolor granatowy SBK1468 - Odzież TOP SECRET

(siateczka z tyłu jest super sexi-odkrywa całe plecy :) )

Bluzka damska kolor fioletowy SBK1526 - Odzież TOP SECRET

Bluzka damska kolor niebieski SBK1478 - Odzież TOP SECRET

Bluzka damska z golfem kolor czarny SBK1545 - Odzież TOP SECRET

(wzięłam szarą, nie czarną)

Bluzka damska kolor grafitowy SBD0215 - Odzież TOP SECRET

bolerko kolor czarny SBO0004 - Odzież TOP SECRET

Szalik damski kolor niebieski SSA0370 - Odzież TOP SECRET

Do tego jeszcze sukienka...którą zdjęli ze strony

.......................................................i wcale nie mam wyrzytów sumienia ;-)
 
reklama
ach wy egoistki:-D zazdroszcze, śliczne rzeczy, u nas niestety oszczędności, ale kupiłam ostatnio taką marynarkę Kremowa marynarka BERSHKA rozmiar M SUPERRR (1439408636) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy z myślą o wiośnie ( gdzie ona jest tak a propo??? )
Kupiłam też sukienkę z myśla że może na wesele w niej pójdę bo mam 5marca ale jednak się rozmyśliłam i idę w innej:-p bo jakoś mi się przestała ta podobać... aż sama mam ochotę powiedzieć ach te baby;-)
 
Do góry