reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama Egoistka

mowi sie trudno ... nie ma to nie ma moze nadmiar obowiązków i niewystarczajaca pomoc, tak na mnie wpływa. Czasami jest tak, ze nadmiar problemów przytłacza i cięzko ogarnąc wszystko. Pozdrawiam....
 
reklama
to nie ten wątek ale jednak... Nika ale w ciązy też wszystko widziałas w czarnych barwach, a Twoje postybardzo czesto narzekały... taka natura pesymistyczna z Ciebie??
 
My dzisiaj z Patrycją mamy dzień leniucha :-D. Leżymy leżymy i nic nie robimy he he :-D. Rano posprzątałam a od 12 tylko leżymy. Zrobiłyśmy sobie ciemno w pokoju, i jak przytulam Patrycję to od razu śpi ;-).
 
Super temat! To i ja sie przylacze;-)
Wiec ja wczoraj tak bardzo zapragnelam czekolady , ze zjadlam dwie tabliczki:-) i wcale nie zaluje , wrecz przeciwnie.A malemu mimo to nic nie bylo.Wiec dzis pozwolilam sobie na tort z truskawkami:-) male grzeszki a jakie cudowne.
Co do piwa i jakiegos wyjscia do pubu , to bylam trzy tygodnie temu i czulam sie zaj....scie;-) hehe Mezowi zostawilam odciagniete mleko i poszlam...a co niech i oni sie pomecza.Z tym ze jak na zlosc maly spal zamiast mu dokazywac;-) Moj jedyny klopot jesli chodzi o piwo jest taki , ze po nim musze duzo mleka sciagnac i wylac.Ale to i tak jest warte takiego ralaksu:-)
 
no to ja dzis tez poszalałm kulinarnie-zjadałam tosta z serem i keczupem i 5 truskawek-boze jakie pyszne!!!

i kupiłam sobie lakier do paznokci...co prawda za 2 zł i kolor mega nie moj bo czekoladowy...ale-na wakacje w sam raz!
 
No brawo dziewczynki:tak:
Ja dzis mialam dosc wolny dzien bo Juli sporo spala (pewnie po szczepieniu i dlatego) wiec zrobilam sobie automasaz oliwka czekoladowa takim przyrzadem do masazu z wypustkami-nogi,tylek,brzuch-zeszlo mi sie ze 30 min :-D
 
Sara ty to sobie dogadzasz...:-) ja dzisiaj mam dzień z boskim spacerem i koktajlem truskawkowym - już drugi dzień. teraz czekam na kakao... bo malutką czekoladke juz zjadłam;-)
 
reklama
no to ja dzis tez poszalałm kulinarnie-zjadałam tosta z serem i keczupem i 5 truskawek-boze jakie pyszne!!!

i kupiłam sobie lakier do paznokci...co prawda za 2 zł i kolor mega nie moj bo czekoladowy...ale-na wakacje w sam raz!


a propos lakieru - tak sobie przypomniałam, że po porodzie - jakiś tydzień jak jjuz zaczęłam sie zginać to mega frajde sprawiło mi obcięcie sobie paznokci u stóp...:-) wczesniej niby nie było to jakieś strasznie skomplikowane ale trzeba sie było agimnastykowac a tu prosz, bez brzucha poszło raz dwa i mówię wam, cieszyłam się tak i zrelaksowałam wtedy jakbym tydzien nad morzem była:laugh2:
 
Do góry