reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama Egoistka

Justyna337

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Luty 2009
Postów
2 214
Miasto
Łódź
Dziewczyny
Po wczorajszym poście Madzik i po małej miseczce truskawek pomyślałam, że przyda się i taki wątek...:-) mama Egoistaka. Wyznaje zasadę, że czasami w życiu trzeba być egoistą, bo jesli sami o siebie nie zadbamy to nikt inny tego nie zrobi. Dlatego nie powinnyśmy zapominać o tym że jestesmy nie tylko mamami ale też dziewczynami, ludźmi, którzy potrzebują czegoś od życia. Proponuję, żeby pisac o tym co zrobiłysmy dla SIEBIE. nie dla naszych ukochanych córeczek czy synusiów, nie dla domu ani dla męża. DLA SIEBIE. może byc plotkowanie z kolezanką, dobr kawa poranna gazeta... najmniejsza rzecz - cokolwiek. Byle sprawiło nam przyjemność.

I najlepiej gdyby nie było przy tym wyrzutów sumienia lub pisania np. zjadłam pyszne ciastko, ale od jutra przechodze a dietę...

No to do dzieła drogie mamusie...:laugh2:

Ja jak już wiecie zjadłam miseczkę truskawek, ze śmietaną:-):-):-) pycha........
teraz zamierzam wysłać małą z mamą na spacer a sama zabiorę się za książkę, może się uda
 
reklama
Kochana ja mam cotygodniowe wyjscia "na miasto"-ustalone z mezem.
Dosc kiszenia sie w pieluchach.Jutro jade wiec na ploty z kolezanka do pubu na Pietryne (mial byc jakis ogrodek ale patrzac na pogode...), zrobic zakupy w galerii łódzkiej (ty z lodzi to kumasz strefe) no i jutro czas na piweczko-takie prawdziwe,nie karmi.Dieta dieta ale piwko piwkiem:-D
A w domu to domowe spa-jakies tam kapiele w algach,masaze smarowidlami czekoladowymi itp.
Ksiazki-niet.
TV-jak najbardziej.
net-jak najbardziej.
jedzonko w tym kaloryczne slodkie grzeszki-czasem:-p
 
Fajny temat. :tak::tak:Ja wczoraj zjadłam2 czekoladowe batony Dove. Tak mi był potrzeba słodyczy. Do tej pory sie ograniczałąm, bo to alergie powoduje zatwardzenia itp itd i\poczułąm taką roskosz mmmmm :tak::tak:
taka mała duża przyjemność, a myślę ze tragedia sie nie stanie i mala zadnej wysypki czy cos nie dostanie:-)
 
Podoba mi się ten temat nareszcie czas na przyjemności.Słodkie jak wiecie chodzi za mną cały czas jak mały głód a to czekoladka a to kakao i truskawki a dziś do kawy był pączuś taki pyszny że dawno takiego nie jadłam pycha.I mam jescze cały kg chałwy waniliowej hihihi
 
A jeszcze jedno z takich nie jedzeniowych przyjemności to kupiłam sobie buty na allegro i to bez żadnych wyrzutów czekam na paczke
 
Haha dobry wątek
No to ja ostatnio zakupy były extra i bez wyrzutów spodnie buty bluzeczki bielizna porzedwczoraj fryzjer nowe kosmetyki i bizuteria wiec zaszalalam a co mi tez sie cos nalezy
Co do jedzonka to mam diete bialkowa ale powiem ze podjadam co nieco i wczoraj byl baton czekoladowy cistka ale mysle ze od tego wysypki nie dostala nie wiem od czego :-(wiec z tym musze uwazac ale nie ograniczam sie jakstak jem ile moge i co moge bez wyrzutów
Co do wyjsc to byl tylko fryzjer bo zaraz cycki wola i ciezko jest na dluzej Martynki zostawic:sorry:
 
A wię ja ostatnio zakupiłam sobie nową książkę( uwielbiam czytać) a jutro przyjeżdża do mnie moja mama, żeby się zająć naszym maluszkiem, a ja z mężuniem może na jakieś zakupy wyskoczę....do tego mam zamiar zakupić jakieś kwiatki i trochę się zrelaksować upiększając nimi ogród....wiem że to są może prace dla domu, ale ja to lubię robić i przy tym odpoczywam, a ostatnio to na takie rzeczy mało czasu... Aha a z jedzeniowych przyjemności to ostatnio loooody i arbuz, mniam...:-D
 
reklama
ale wam zazroszcze ja niestety nie mam czasu na fryzjera a i finansów brak.
i tak myślę co zrobiłam ostatnio dla siebie i hmmmmmmm chyba nic .
dzień mam tak zabiegany że szok jak się cosik zmieni to napiszę:-D:-D:-D
........... aha może jedynie od niepamiętnych czasów pozwoliłam sobie na parę kostek czekolady :-)
............ no i mała przyjemność to siedzenie przed kompem i spokój to mogę zaliczyć do mojego relaxu .
............ uwielbiam robić kartki okolicznościowe ostatnio na raty bo zajęło mi to parę dni zrobiłam przy tym też wypoczywam.
 
Do góry