reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama Egoistka

Ja też ostatnio szaleję z koktajlem truskawkowym:-) i nic Gabrysi nie jest! Hura!!!
A dziś zaszalałam i na obiad była lazania (lasagne) - na szczęście na pomidorki też reakcji nie ma więc mogę spokojnie jeść:-) a na deser ciasto Bounty - polane grubą warstwą czekolady. ( Na kakao też alergii nie ma:-)).
Powinnam być na diecie, a ostatnio tak szaleję w kuchni że szok...:eek:
oj ja tez szaleje z koktajem i rowniez mialam ograniczyc słodycze a daje czadu w druga strone- pozwalam sobie bo mała tez nie ma alergii na kakao... a wczoraj zjadłam 2kiełbaski z grilla i wypiłam szklanke piwa "desperados" (mniam) ale nie jestem optymistka-cos czuje ze czeka mnie ciezkie popoludnie pełne ryku i wycia :baffled:ale zasłuzenie jakby nie bylo
 
reklama
Kitki, ja byłam w Adam &SPA. Niedaleko tego Parku Zdrojowego. Napewno będzie fajnie. Ty jedziesz w góry a ja nad morze :)

nad tym Adam&spa tez sie zastanawialismy:-D ale ostatecznie tam sie zdecydowalismy bo oni jakby co to maja łóżeczka do spania dla niemowlaków, my nie mamy łożeczka turystycznego a mała nigdy nie spała z nami w łózku i wole jej nie brac aby sie nie przyzwyczaiła;-)
 
b dobry pomysł i temat jak tylko mi się uda cos dla siebie zrobic to napisze. Nie pamietam kiedy ostatnio co kolwiek zrobiłam tylko dla siebie. Non stop dzidzia i Mąz.
 
nie ale zamierzam w najbliższym czasie... a czemu pytasz? jesteśmy rodziną, tak czy siak :) i nie nawidze się tłumaczć jak wspominam o nim i o formalnych sprawach co komu do tego... więc pisze jak wszyscy maz i juz
 
nie ale zamierzam w najbliższym czasie... a czemu pytasz? jesteśmy rodziną, tak czy siak :) i nie nawidze się tłumaczć jak wspominam o nim i o formalnych sprawach co komu do tego... więc pisze jak wszyscy maz i juz
a nic mi do tego~!!!!:-)
nie musisz sie tlumaczyc mnie to nie obchodzi,z twoich postow naprawde wynika za mozesz miec depresje albo nie wiem co jeszcze....................nie obraz sie na mnie ale nie ma w Tobie nawet odrobiny optymizmu.
Tylko myslalam ze juz jestes mezatka i dlatego pytam,a moze chcialam Ci pogratulowac?!
 
Oj nerwowe mamusie cos sa :tak:
A my dzis znowu zakupy dla wszytskch tym razem malutkiej piekne sukiennisie na latopilam i nie moge sie doczekac az jej ubiore:-)
 
reklama
Ja dogadzam sobie z jedzeniem jako mama karmiąca :-D:tak:
Zjadłam już schabowego, placki ziemniaczane,gołąbka, sos,sałatkę jarzynową, czekoladę , orzechy, owoce cytrusowe, truskawki - oczywiście nie w jakiś wielkich ilościach, ale się liczy ;-):tak:
Na szczęście Sandra toleruje moje "obżarstwo":-D
 
Do góry