reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mama listopadowa u lekarza!

reklama
Testów nie robiiłam, a pierwszy okres mam za sobą... pojawił się około 6 miesięcy po porodzie.
 
Właśnie słyszałam, że po pół roku powinien już być a u mnie już minęło i nic nie widać:baffled:. Chociaż żebym tęskniła to nie powiem:-D. Testów też nie robię. Martwiłam się raczej czy z moimi hormonami wszystko OK.
 
Ja tez testow nie robilam,a pierwsza @ po porodzie przyszla w sobote, co mnie troche smuci, bo myslalam ze troche pozniej przyjdzie...
 
aga111 powinna wrócić jak dziecko zacznie jeść więcej innych pokarmów niż pierś. Chociaż znam dziewczyny które nawet przez rok nie miały mimo że dokarmiały już od dawna, a z hormonami wszystko było w porządku. Nie martw się.
Ja tam sie cieszę że jeszcze nie mam i mam nadzieję że jeszcze długo nie będzie :-)
 
Ja też jeszcze nie mam i też nie tesknię. Karmię naturalnie. Pamiętam jak polożna w szkole rodzenia mówiła że dopóki przystawia się dziecko do piersi nie żadziej niż co 6 godzin to okresu raczej nie będzie. Pewnie nie zawsze się to sprawdza ale u mnie akurat tak bo mam małego żarłoczka :-D
 
reklama
Do góry