reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mama listopadowa u lekarza!

reklama
U mnie okres pojawił się jakoś niedługo po okresie połogu, moze ze dwa miesiące po porodzie. Ale zaczęłam brać cerazette. Jednak w ostatnich dniach zaczeliśmy odstawiac małego od piersi, karmię go jak już nie mogę wytrzymać albo jak on nie może wytrzymać :) i pokarmu mam coraz mniej, o wiele mniej mi przybywa niz pare dni temu gdy zaczeliśmy odstawiać go. No i wybieram się do gin po jakieś inne tabletki bo nie wiem nawet czy te działają skoro tak mało go karmie.

Dziś w nocy coś mnie okropnie skreciło po prawej stronie podbrzusza, że ledwo się położyłąm, i czasem boli mnie całe podbrzusze ale lekarz powiedział,ze to nic ginekologicznego...
 
Do góry