reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mama listopadowa u lekarza!

Filwinka my zaczęliśmy trzy miesiąxce po porodzie. Mnie nic nie bolało. Ale wiem że niektórych to boli. Moja koleżanka miała tam jakąś gulkę i dostała maść. Ale skoro twojk lekarz nic nie zauważył to może ci przejzie.

Dziewczyny jak byłam na wizycie kontrolnej u gin i chcialam zrobić cytologię to powiedziała mi ze jak się karmi to się tego badania nie robi bo głupoty wychodzą. Mam poczekać aż dostanę chociaż dwa okresy i przyjść. A wy kiedy robiłyście bo ja ostatnio 1,5 roku temu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
aga111 dla mnie lekarz powiedzial to samo. Ja robię cytologię dwa razy w roku, jestem w grupie ryzyka dlatego tak często. Wystarczy raz w roku się skontrolować.
 
Ja bylam dzisiaj, ale karmie butelka ;-) Normalnie w polsce co roku robi sie badania. Jezeli komus przyjdzie do glowy robic cytoligie w UK to odradzam, jak mi wsadzila metal i rozszezyla to takiego rozwarcia przy porodzie nie mialam :szok: i jakas szczotka szorowala w srodku :baffled:
 
adas13 w USA robia tak samo:baffled:, ja mialam robiona cytologie 6 tygodni po porodzie na popologowej wizycie, karmie piersia i nic mi gin nie mowila ze moga wyjsc dziwaczne wyniki.
 
Aneta23 trzymamy kciuki, uszy do gory, bedzie dobrze.

A ja z innej beczki. Chyba na tym watki pisalyscie ze juz niktore mamuski @ dostaly. Ja takiej prawdziwej jeszcze nie mialam, ale co kilka dni ma lekkutkie, minimalne plamienie. Trwa 1-2 dni, kilka dni przerwy i od nowa i tak jest od prawie 3 tygodni. Czy wy tez tak mialyscie zanim przyszla konkretna @? Dodam ze karmie tylko piersia bez dokarmiania. Przy pierwszym dziecku dostalam dopiero 9 miesiecy po porodzie a teraz nie wiem co to oznacza, nie wiem cz isc z tym do lekarza? Nic mnie przy tym nie boli...
 
Jestem mamą 5 miesięcznej MArysi po porodzie długo krwawiłam pózniej przez 2 miesiące nie miałam miesiączki teraz mija już34 dni i od ostatniej miesiączki i nic,czy to normalne?(przed ciąża miałam co 28 do 30 dni)
 
reklama
Do góry