reklama

Mama ma czas wolny

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2011' rozpoczęty przez Freiya, 6 Lipiec 2012.

1. Freiya

Freiya Lelkowa mama

Często w głównym polecamy jakieś ciekawe i fajne książki czy filmy i potem to gdzieś ginie. Pomyślałam że moze warto założyć temat w którym moglibysmy opisywać to co uznamy warte polecenia do poczytania, obejrzenia czy innych sposobów spędzenia wolnej chwili.

Chcialam zapytać o książkę Macierzyństwo non fiction. Czytałam wywiad z autorką i niestety nie mam dobrego wrażenia, tak to odczułam jakby autorka chciała powiedzieć "macierzyństwo jest do bani, a jak ktoś mówi że jest fajne to łże" - ale z drugiej strony wiele osób poleca tę książkę. Powiedzcie jeśli czytalyscie, w jakim klimacie ona jest?

2. kota-behemota

kota-behemota Q & H team

ja czytałam i polecam, autorka prowadziłą bloga, żeby móc gdzieś wyładować swoje frustracje związane z macierzyństwem, później blog doczekał się publikacji i tak można przeczytać jak przeciętna polska kobieta daje sobie radę będąc mamą :) książka to opis typowych dla mam sytuacji, mnie się podobało, utożsamiam się.

Ostatnia edycja: 6 Lipiec 2012
  3. reklama
  4. rojku

rojku Gość

Freya jak dla mnie też książka ok. I co to tego co napisałaś, że odczułaś jakby pisała, że macierzyństwo jest do bani, to gdzieś na początku wyraźnie napisała, że macierzynstwo jest warte tego wszysatkiego, wiec to nie jest odstraszanie, ale jak dla mnie troche jak z romantycznymi filmami i np. tym jak jest tam pokazywany seks. Przytoczę tu przyklad mojej koleznkai ze studiow, ale na biało, bo będzie ostro: mowila, ze w filamch to tak pieknie ten seks i tak dalej, a w zyciu sie okazuje ze sie ma np. pier.dzacą ci.pę A mimo to wszyscy to lubimy ;P

Polecam również książki Leszka K. Talko :) śmiałam się do łez! Próbkę stylu w jakim pisze można znaleźć tutaj:
    Biznes

5. Mła

Mła Jestem, jestem ;)

Rojku, rozwaliłaś mnie tekstem na biało XD

6. Freiya

Freiya Lelkowa mama

A ja na telefonie go nie widzę :p

7. maxwell80

maxwell80 Mamusia cukiereczków M&M

Freiya, żałuj:-D:-D:-D:-D Potem nadrobisz;-)

8. nikuss

nikuss Fanka BB :)

hahah dobre! ;D

9. 27012701

27012701 Mama Pysi

Rojku- hasło powala na kolana hehehe

10. reklama
  11. rojku

rojku Gość

No ja też do dziś się śmieję, jak sobie przypominam jej przemyślenia :)

12. kota-behemota

kota-behemota Q & H team

Poleć forum