reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama ma czas wolny

reklama
Kończę teraz MACOCHĘ. Mnie sie podoba, można sie pośmiać momentami. Cegła, bo 500 stron, ale czyta sie lekko. Stylem podobna do Grocholi.
 

Załączniki

  • 978-83-7839-453-2.jpg
    978-83-7839-453-2.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 114
Z ostatnio przeczytanych mogę polecić:
- Sarah Forsyth "Porwana i sprzedana" , książka opowiada prawdziwą historię kobiety zwerbowanej podstępem do domu publicznego, mocna.
- Anna Cholewa-Selo "Oswoić los", opis trudnej i pięknej codzienności z chorym dzieckiem
- Stephanie Calman "Wyznania złej matki"- na poprawę humoru, gdy dopada nas syndrom złej matki;-)
 
Milva ja teraz czytam
David Nicholls -Jeden dzień- jestem prawie w polowie, ale szału tez nie ma.

Ostatnio czytam Ptaki ciernistych krzewów, książka taka sobie, zależy co kto lubi... W mój gust jakoś bardzo tez nie trafiła...
 
reklama
Lalki ja mogę polecić Wam kino-Czas na Miłość.Czas na miłość (2013) - Filmweb byłam w niedzielę. Polecam. Jest sporo przemyśleń po obejrzeniu... Wydaje się "lekki" ale nie do końca. Uczy trochę jak powinno się patrzeć na świat i jak cieszyć się tym co mamy... a przede wszystkim cieszyć się chwilą i bliskimi...
 
Do góry