reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama ma czas wolny

Net-ka, kilka tygodni temu widziałam "Służące" na HBO i przyznam, że podobał mi się ten film, fajny, lekki, można się pośmiać, ale jednocześnie składnia do refleksji. Książki nie czytałam, ale nie wykluczam, że po nią sięgnę.
 
reklama
Proszę o polecenie fajnych, ciekawych książek!!!Mogą chwytać za serce :p:p
Ostatnio mało czytam, żadnej książki od końca sierpnia i jakoś czuję się zaniedbana.
 
Ja ostatnio książki połykam ;-)Mogę polecić ciepłą, wzruszającą książkę Richarda Evansa - Podarunek
Teraz czytam Harlana Cobena,pożyczyłam kilka, super sensacyjne książki- wciągają tak,że książkę przez 2-3 dni czytam;-)
 
Net-ka, z lekkich ostatnio czytałam "Marylin Monroe żyć i umrzeć z miłości", połknęłam ją w 2 wieczory, poza tym nie wiem, czy lubisz, ale ja polecam Vargasa Llosę, szybko i przyjemnie się czyta, "Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki", czy "Pantaleon i wizytantki" (przy tej śmiałam się na głos, a to mi się rzadko zdarza przy książkach), albo nieco poważniejsze "Miasto i psy" (moja ulubiona książka tego autora).
Teraz w kolejce do czytania czekają "Drwal" i "Lubiewo bez cenzury" Witkowskiego.
 
No to teraz mam już się czym zająć, Milva tak się składa, że Cobena coś mam w domu ;)))
Nie wiem czy Wy robicie tak jak ja ale ja bardzo dużo książek puszczam w obieg. Jak coś przeczytam-i jest to moja książka- to oddaję innym do poczytania. Teściowa 1 w kolejce, ona jest później z literatury sprawdzana ;) Hahah Tak samo ona daje coś mi i ja też muszę to czytać, bo później chce o tym rozmawiać i sprawdza na jakim etapie jestem ale jak ostatnio przeczytała sagę jakąś i były to 22 książki, gdzie każdy z każdym już spał to na 3 książce ja zaprzestałam. Bez sensu taka "moda na sukces".
 
Milva- Ja też będę chciała przeczytać Podarunek :)
Freiya- a Metro już przeczytałaś ? polecisz ?

Netka- Ostatnio łyknęłam " Arabską żonę " Valko Tanya - mogę polecić ! Bardzo mi się podobała Evansa "Obiecaj mi"

Teraz czytam "Świat w mroku". Tę historię opowiada film " W ciemności" - jeszcze nie oglądałam. Będę chciała też przeczytać "Dziewczynkę w zielonym sweterku" i już od dawna mam na liście do "zaliczenia" podobny tytuł " Dziewczynka w czerwonym płaszczyku" Romy Ligockiej
 
Kupinosia przeczytałam Metro2033 i Metro2034 i są super! Ja uwielbiam takie postapokaliptyczne klimaty sf/fantasy. Jak ktoś lubi to gorąco polecam a jak ktoś nielubi to niech polubi! :szok:
 
reklama
Freiya ahahah podoba mi się Twoje stwierdzenie ;)
Dzięki za wszystkie propozycję, idę za ciosem, po kolei zaliczę wszystko ;)
Kota Szelmostwa polecała mi Teściowa ale jakoś nie mogę na to trafić ;)Czas się w końcu o to postarać
 
Do góry