reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama ma czas wolny

reklama
Kota - po Opowieściach o pilocie Pirxie Lema w podstawówce dałam sobie chyba spokój na całe życie z tym autorem ;-)
Troche z innego gatunku polecam serie o Jakubie Wędrowyczu Pilipiuka albo"Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął" Jonasa Jonassona. Śmiechu po pachy, jesli ktos oczywiście lubi ten typ humoru :)
 
sf to i nie moja bajka ale to "Metro" może kiedyś, kiedyś :)
W temacie Lema - dałam sie kiedyś namówić do kina na "Solaris" ale nie bardzo mi przypasował.
 
Kota z Lemem u mnie jest ciężko, nie radzę sobie z SF. Może mam za małą wyobraźnię albo to Lem mnie właśnie zniechęcił.
 
Net-ka, Berek rewelacja, czytałam go na wakacjach na Majorce polegując na plaży :) Za to PL-BOY niestety mnie nudził, nie doczytałam nawet od końca. Za to tego autora polecam jeszcze Bierki, ciekawe i jednak nieco kontrowersyjne, szybko i lekko się czyta.
 
Jest kilka książek które mogę polecić i do których co jakiś czas wracam :tak:

"Niebiańska plaża" Alex Garland (tak, nakręcili film z DiCaprio, ale książka lepsza ;) )
"Bez mojej zgody" Jodie Picoult
"100 dni po ślubie" Emily Griffin
"Lot nad kukułczym gniazdem" Ken Kasey

kiedyś jeszcze zdarzało mi się wracać do książki J. L. Wiśniewskiego "Samotność w sieci" i generalnie polecam jeśli lubicie NIETYPOWE książki o miłości, bardzo fajna pozycja, ale czytałam ja już tyle razy, że mi się przejadła (jak Harry Potter ;-) ).

W ogóle, lubię tez takie "typowo nastoletnie" książki, pisane ciepłym, humorystycznym językiem, z odrobiną romantyzmu, czasem magii...
 
reklama
Sergeevna ja również jestem fanką takich książek;)
Kota na Bierki poluję ale coś upolować nie mogę ;) A PL-BOY szybko mi poszedł ;)
 
Do góry