reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama ma czas wolny

reklama
Phelania- podejrzewam że Dziewczynka w zielonymjest lepsza od zwierzeń jej ojca a swoją drogą facet jest niesamowicie cwanym lisem. W sumie dzięki temu i ogólnemu szczęściu w nieszczęściu przetrwał...

sergi-
myślami często wracam do "samotności w sieci" bo marzyłam kiedyś o Jakubku i nie sądziłam że taki sie znajdzie w realu :)

asienka- też je lubię ! :)

kota- swego czasu chciałam wypożyczyć " Malowanego ptaka " bo polecałaś a moja bibliotekarka tak sie spojrzała na mnie i powiedziała że może kiedy indziej bo mam małe dziecko i karmię...że na razie lepiej nie czytać. Jakoś czasami mam ciągoty do tych ciężkich książek

Ja też jak Sergi polecam "Bez mojej zgody" Jodie Picoult -to pierwsza książka jaką dostałam od M w prezencie ! Zaczytalłm sie raz w metrze jadąc do pracy i mnie wywiozło prawie do końca :))
 
"KWIAT PUSTYNI "-też polecam... ale tylko ksiazke ostatnio ogladałam film istna tragedia skrócony na maksa to samo z "biala masajka" piekna ksiazka a film brak słow.
Kupinosia- doklanie dzieki swojego cwaniactwa i "madrosci" uratował rodzine,chcialam wypozyczyc dziewczynke w czerwonym plaszczyku bodajze taki tytul ale u nas w bibliotece nie ma:eek:
 
Kupinosia, ja Malowanego Ptaka czytałam będąc w ciazy z Kubą ;) fakt, książka jest wstrząsająca i napisana bardzo realistycznym językiem, na pewno może zaskoczyć co wrazliwsze osoby, ale i tak polecam.
 
Phelania mam takie same odczucia cd ksiazki i filmu "kwiat pustyni" "biała masajka" obie przeczytalam i byly zarabiste, a jak obejrzalam film to cieszylam sie ze pierw przeczytalam ksiazka a nie obejrzalam film.

kota a mozesz przypomniej o czym jest ta ksiazka?
 
Phelania ja mam tak dobrze ze jak w mojej bibliotece nie ma danej książki to pani spisuje tytuł i biblioteka zakupuje. Ostanio tak miałam z " Po zmierzchu "- Haruki Murakami. Akcja toczy sie w ciągu jednej nocy w Tokio...nawet spoko

kota
- odważna jesteś !

Zwykle filmy blado wypadają na tle książek. Dla mnie film Biała Masajka, Kwiat pustyni, Samotnosć w sieci czy np Pachnidło nie bardzo... zdecydowanie wole słowo pisane ;-)
 
ja też uważam że książka jest zawsze lepsza niż film!!
właśnie filmy "biała masajka", "pachnidło", "kod leonarda da vinci" i "anioły i demony" zawiodły mnie najbardziej
 
reklama
Dziewczyny czytalam ksiazke polecona od Koty "Malowany Ptak" jest naprawde niezła ,tak mnie wciagnela zebym jeszcze raz ja przeczytala:szok:fakt sa sytuacje w tej książce makabryczne (niektóre opisane bardzo szczególowo)ale kompletnie nie zniechecily mnie do dalszego czytania wrecz odwrotnie pochlonelam ta ksiezke;-)Napewno to nie jest ksiezka dla mam które sa wrażliwe,w niektorych momentach jest strasznie;) Ale naprawde warto prawdziwa historia walki miedzy niemcami żydami i cyganami !!!dobry klimat:-):-):-)
"dziecko Ulicy" takze pochlonelam:) jest naprawde fajna godna polecenia...

Dziewczyny prosze jakies tytuly godne polecenia bo musze isc do biblioteki:)
 
Do góry