reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama ma czas wolny

z tych co ostatnio czytałam i jeszcze pamiętam tytuły :-) to mogę polecić :
Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości - Signorini Alfonso za 34,99 zł | Książki empik.com nie miałam pojęcia że ona miała takie dzieciństwo !
Nadzieja - Michalak Katarzyna za 31,99 zł | Książki empik.com - bardzo fajna
Imię Twoje... - Nurowska Maria za 27,49 zł | Książki empik.com- saga 3 części, jak dla mnie wszystkie dobre. Duuużo sie dzieje, zupełnie zaskakujący koniec
a teraz kończę Motyl - Genova Lisa za | Książki empik.com podoba mi się !
 
reklama
Skończyłam poprzednią książkę, o której Wam pisałam i polecam w 100%.
Teraz czytam "Siostra" Rosamund Lupton i wciąga nieziemsko - taki mały thriller.
 
Dziś lecę do biblioteki wymienić książki to i spróbuje upolować coś z Waszych propozycji

Opowieść ojca. Przez mongolskie stepy w poszukiwaniu cudu - Rupert Isaacson - Lubimy Czytać - wciągająca, b. dobra- polecam

Zniszczone dzieciństwo - Shy Keenan - Lubimy Czytać - szokująca, b. dobra - polecam
Uroczysko - Magdalena Kordel - Lubimy Czytać i część2 "Sezon na cuda" - można sie szczerze pośmiać, ciepła, b fajna - polecam
Piękna ZŁAlicja - Rebecca James - Lubimy Czytać - książkę napisała bezrobotna kobieta, matka 4ki dzieci i w moment sie stała bogata. Świetna - polecam
 
reklama
Uwaga, chwalę się :)

Moim klientem jest pewien mało jeszcze znany Sosnowiecki pisarz. Jakiś czas temu udało mu się wydać pierwszą swoją książkę, jest w trakcie pisania kolejnej, która pojawi się dopiero pod koniec następnego roku.
Jego pierwsza książka
119499_smierc-na-sniegu_400.jpg
Z osobistą dedykacją od autora zagościła dziś w mojej biblioteczce :)
 

Załączniki

  • 119499_smierc-na-sniegu_400.jpg
    119499_smierc-na-sniegu_400.jpg
    32,9 KB · Wyświetleń: 175
Do góry