reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama ma czas wolny

Freiya

Lelkowa mama
Dołączył(a)
30 Czerwiec 2011
Postów
1 849
Miasto
Warszawa
Często w głównym polecamy jakieś ciekawe i fajne książki czy filmy i potem to gdzieś ginie. Pomyślałam że moze warto założyć temat w którym moglibysmy opisywać to co uznamy warte polecenia do poczytania, obejrzenia czy innych sposobów spędzenia wolnej chwili.

Chcialam zapytać o książkę Macierzyństwo non fiction. Czytałam wywiad z autorką i niestety nie mam dobrego wrażenia, tak to odczułam jakby autorka chciała powiedzieć "macierzyństwo jest do bani, a jak ktoś mówi że jest fajne to łże" - ale z drugiej strony wiele osób poleca tę książkę. Powiedzcie jeśli czytalyscie, w jakim klimacie ona jest?
 
reklama
ja czytałam i polecam, autorka prowadziłą bloga, żeby móc gdzieś wyładować swoje frustracje związane z macierzyństwem, później blog doczekał się publikacji i tak można przeczytać jak przeciętna polska kobieta daje sobie radę będąc mamą :) książka to opis typowych dla mam sytuacji, mnie się podobało, utożsamiam się.
 
Ostatnia edycja:
Freya jak dla mnie też książka ok. I co to tego co napisałaś, że odczułaś jakby pisała, że macierzyństwo jest do bani, to gdzieś na początku wyraźnie napisała, że macierzynstwo jest warte tego wszysatkiego, wiec to nie jest odstraszanie, ale jak dla mnie troche jak z romantycznymi filmami i np. tym jak jest tam pokazywany seks. Przytoczę tu przyklad mojej koleznkai ze studiow, ale na biało, bo będzie ostro: mowila, ze w filamch to tak pieknie ten seks i tak dalej, a w zyciu sie okazuje ze sie ma np. pier.dzacą ci.pę A mimo to wszyscy to lubimy ;P

Polecam również książki Leszka K. Talko :) śmiałam się do łez! Próbkę stylu w jakim pisze można znaleźć tutaj:
Biznes
 
reklama
Do góry