reklama

Mama! Modnie i szykownie

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2011' rozpoczęty przez inka85, 14 Październik 2012.

1. inka85

inka85 Mamusia Aleksego

postanowiłam założyć nowy temat bo ostatnio sporo o modzie/ciuchach/butach było i myślę, że fajnie mieć taki "swój" kącik z linkami, pomysłami, inspiracjami!

może kogoś zaciekawi :
    Obuwie UGG

szukając butów trafiłam na fajną promocję i już zamówiłam :-)

2. Milva

Milva Zbójkowa mama;)

oo super wątek:)Motywujący do ogarnięcia się czasem choć:-)
    Inka daj znać jak dojdą czy wszystko ok! Jaki kolor wzięłaś? Bo ja myślę o orzechowych.

3. reklama
  4. Net-ka

Net-ka Ninkowa Mamusia

Ja noszę UGG!!!! Są super ;)

5. inka85

inka85 Mamusia Aleksego

Milva wzięłam orzechowe długie i czarne krótkie :-)
    myślałam nad piaskowymi ale jakoś mi nie podeszły, bo za jasne!

6. Milva

Milva Zbójkowa mama;)

ooo to czekam z niecierpliwością na relację !!

Byłam po pieluchy w Biedronce i od jutro są dostępne Emu biedronkowe za 30zł;) Jak dostanę rozmiar wieczorem jeszcze to wezmę sobie do chodzenia na podwórko, ale pewnie wszystko wysprzedają jak znam życie....

7. Net-ka

Net-ka Ninkowa Mamusia

Milva moja teściowa i jej córka-bladź- mialy w zeszłym roku te Biedronkowe, do latania. Fajne i jak się o nie dba to można pochodzić długo.. w każdym razie też są ciepłe. W tamtym roku były fajne kolory... Podobały mi się siwe ;)
    Z UGG ja mam brązowe i fioletowe albo granatowe-nie rozróżniam... No i jeszcze takie do kolan beżowy jakby... też taki dziwny kolor. Ale te stoją u rodziców i w zeszłym roku ich nie nosiłam.

8. kota-behemota

kota-behemota Q & H team

jak ja potrzebowałam takiego tematu! :)
    i takiej zachęty do zakupu kolejnej pary butów hehe, ja mam póki co długie ciemne brązowe Emu, ale jakies krótkie UGGi chyba chętnie by zamieszkały obok emusków w mojej szafie, szczególnie te piaskowe z guziczkami mnie urzekły :))

9. Milva

Milva Zbójkowa mama;)

A jakie macie propozycje kurtki na zimę? Jaki krój ...muszę coś kupić,a nie wiem co teraz modne ... kurtka tylko w kolorze czarnym bądz innym ciemnym wchodzi w grę.

10. reklama
  11. aga7602

aga7602 Fanka BB :)

Przyłączam sie do pytania Milvy-szukam jakieś fajnej i ciepłej kurtki na zime i na razie nic mi sie nie podoba:(

12. Phelania

Phelania Mama 2 urwisów :P

Inka- fajne te butki tylko u mnie odpadaja bo mam za gruba łydke:wściekła/y:

Poleć forum