reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama! Modnie i szykownie

Ostatnia edycja:
reklama
sosnowiczanka no cóż w moim przypadku to nie dla psa kiełbasa:D mogę sobie pomarzyć i myślę sobie że musiałabym na łeb upaść żeby wydać tyle na kurtkę;p a z drugiej strony chciałabym, chciała;D
 
hehe no dokładnie i jeszcze przez cały rok pilnować wagi żeby czasem nie przytyć do kolejnej zimy bo jeszcze by się okazała przyciasnawa i co?;p

nie,nie,nie mam to do siebie, żę zmieniam szybko zdanie co do ubrań u mnie kurtka na kilka sezonów się nie sprawdza, wolę kupić tańszą i na przyszły rok zainwestować w nową :D
 
aneta to pamiętaj o mnie jak coś znajdziesz w tym stylu!:D


sosnowiczanka nie wiem czy to wada czy zaleta ale ja nigdy nie napalałam się na markowe ciuchy, jestem skromną dziewczyną;p nie raz w cenie jednego markowego ciucha kupie sobie trzy tańsze:-D:-D:-D
wolałabym wydać te 700 zł na Michałka i kupić mu stos zabawek:-)
 
reklama
Ta czerwona kurtka Bombowa ;))
Muszę siorze pokazać, niech we mnie zainwestuje ;) Póki jeszcze nie urodziła może mnie traktować jak swoje dziecko ;):-D:-D
Inka ja jestem Abercrombie Girl ;) No i Hollister Girl ;P Sprzedałam ostatnio krótki płaszczyk Abercrambie za 25 zł ;P bo się walał po szafie ;D
http://szafa.pl/c6502765-rozowa-sukienka-reserved-36.html jakby ktoś chciał to mogę sprzedać. Rozmiar 36 miałam raz na sobie przez 3 h ;) Później już nie zakładałam a dziś się nie odważę, bo widać mi tyłek.
 
Ostatnia edycja:
Do góry