reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama! Modnie i szykownie

reklama
Sosnowiczanka ja lubię duże torby więc kuferki odpadają -dla mnie są nieporęczne!Wolę tą, w którą można włożyć dokumenty i całą masę innych rzeczy i się nie pogniecie ;)
 
chciałam się pochwalić, że dostałam od męża sexy koszulkę ciążową, stricte do karmienia, ale i tak już czuję się lepiej, czasem to byt proste, nowy fatałaszek i samoocena od raz leci w górę :)

Hotmilk_nightfall_nighty.jpg

w ogóle zrobiłam sobie przegląd biustonoszy do karmienia i 2 muszę wymienić na nowe, bo są już tak zużyte, no i jednak piersi mi nie wrócił do przedciążowego rozmiaru, są większe, więc zamierzam kupić po porodzie i na pewno kupię coś sexy, Alles Mama albo HOTmilk, może i drogo, ale że zamierzam karmić dłuuugo, to będzie to inwestycja długofalowa. Chcę czuć się kobieco, dobrze i seksownie, bo cholera no należy się nam babeczkom też coś od tego życia ;))
 

Załączniki

  • Hotmilk_nightfall_nighty.jpg
    Hotmilk_nightfall_nighty.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 62
Kupinosia, no co Ty, aż tak dobrze nie jest ;) kiedyś mu pokazałam, że mi się podoba, ale że droga i nie kupię :) fajnie i miło, że zapamiętał i wiedział kiedy może mi poprawić nastrój takim prezentem. Rzadko od niego coś dostaję, tym bardziej doceniam.
 
Nie wiedziałam gdzie to wrzucić wiec pytam tutaj.
A mianowicie: mam problem z dobraniem dobrego antyperspirantu. Ostatnio używam Lady coś tam, który ma nie zostawiac plam i dupa. Na białych koszulkach zostają żółte plamy i potem ciężko mi to sprać. Czy macie jakieś sprawdzone antyperspiranty albo środek, którym można dobrze doprać te plamy na białych koszulkach?
 
reklama
Ewka, nie znam niestety środka, który by dał radę doprać ślady po antyperspirantach, mam również z tym problem na koszulkach mojego M. :(
ja używam Nivea Dry w kulce i najbardziej go lubię, nie przepadam za żelowymi i sztyftami, bo własnie one plamią najbardziej. kiedyś używałam leczniczego dezodorantu w kulce Antidral, używało się go jakoś raz dziennie przez jakiś czas na niepodrażnioną skórę, później przerwa, nie pamiętam już dokładnie, faktycznie skóra się nie pociła w ogóle w miejscach używania, musiałabyś poczytać w necie lub dopytać w jakiejś aptece, bo tam go kupiłam.
 
Do góry