reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama! Modnie i szykownie

Net-ka, a dlaczego chcesz sprzedać taką ładną sukienkę????
(Btw, żeby wejść w 36 musiałabym sobie zostawić już tylko kości :D)
 
reklama
Netka , sliczna sukienka...chociaz ja nie przepadam za różem na sobie to ciebie z chęcia bym w niej zobaczyła..mam jedną rózową kurtkę, ale musze mieć bardzo szalony nastrój żeby ja włozyć.Netka a czemu ci pupkę widac w tej sukience, tak urosłaś?:-)
Mła, ja to sie roztyłam po ciąży..:-Ddawniej mieściłam się nawet w romiar 34 a teraz...niby waga taka sama a rozmiar inny...
 
Kochana, 34 przy Twoim wzroście mogłoby oznaczać chorobę ;) Myślę że Twój M woli Cię w co najmniej 36 :)
 
Mła, no skoro twierdzisz że mój m. tak woli to nie mam wyboru jak się tylko cieszyc:-)


A ja sobie dzisiaj czapkę kupiłam z Zarze, ale mi się nie podoba i ją oddam... Nie wiem co jest, ale nie moge sobie czapki kupic, szukam i szukam...i żadna mi nie pasuje...teraz te czapki jakies brzydkie są..może wodziałyscie gdzieś jakąś ciekawą czapkę...
 
Tofika ja pilotkę widziałam ;P fajną i żałuję, że nie kupiła. W każdej czapce wyglądam jak debil, ta była możliwa!
Asieńka kurtka zajebista!!!!Perełka!
Mła Tofika otóż jak kupowałam sukienkę to było mi wszystko jedno czy widać dupę, dziś mam już trochę wstydu. Z tłu jest rozporek lekki i jak się idzie to sporo widać -U MNIE TAK BYŁO ;)Ogólnie sukienka jest cudowna i kocham ją no ale leży w szafie i się marnuje. Link nie jest od mojej "szafy"przypadkowy. Bo już tu pytania miałam...
 
Z czapką też mam zawsze problem, nic mi nie pasuje i przeważnie chodzę bez- dlatego kurtka musi mieć kaptur;-) To samo mam z dobraniem okularów przeciwsłonecznych...

Kupowała gdzie może ostatnio któraś z was getry? Raz się sparzyłam , gdy przyszła jakaś chińszczyzna i wolałabym ze sprawdzonego miejsca zamówić. Lubię nosić getry i tunika do tego;-)

Inka - czekam na info o butach! Tz dał mi kaskę aby je sobie zamówić:-)

Znalazłam kurtkę idealną dla mnie - prosta, bez udziwnień - bez guzików;), ale cena- szok!!
http://www.olimpiasport.pl/produkt/468.5452.38.htm

Ale jakbyście widziały coś podobnego w normalnej cenie,to dajcie znać. Chyba przejdę się po sportowych sklepach...
 
Ostatnia edycja:
Milva no cena zajebiaszacza!!! ale kurteczka fajna. Co do getrów to ja w PL ostatnio miałam z reserved ale ogólnie nie jestem zachwycona. Wolę zagrabanicznych firm..getry, bo się tak szybko nie wycierają, a dla mnie getry to też podstawa w ubiorze, noszę często, są wygodne ;)i do wielu rzeczy mi pasują. Milva z okularami mam to samo... do mojej głowy nic nie pasuje.
Mła a no dupka fajna ;P hahaha to może jeszcze ją założę?
 
reklama
Do góry