reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama! Modnie i szykownie

reklama
ooo to czekam z niecierpliwością na relację !!

Byłam po pieluchy w Biedronce i od jutro są dostępne Emu biedronkowe za 30zł;) Jak dostanę rozmiar wieczorem jeszcze to wezmę sobie do chodzenia na podwórko, ale pewnie wszystko wysprzedają jak znam życie....
 
Milva moja teściowa i jej córka-bladź- mialy w zeszłym roku te Biedronkowe, do latania. Fajne i jak się o nie dba to można pochodzić długo.. w każdym razie też są ciepłe. W tamtym roku były fajne kolory... Podobały mi się siwe ;)
Z UGG ja mam brązowe i fioletowe albo granatowe-nie rozróżniam... No i jeszcze takie do kolan beżowy jakby... też taki dziwny kolor. Ale te stoją u rodziców i w zeszłym roku ich nie nosiłam.
 
jak ja potrzebowałam takiego tematu! :)
i takiej zachęty do zakupu kolejnej pary butów hehe, ja mam póki co długie ciemne brązowe Emu, ale jakies krótkie UGGi chyba chętnie by zamieszkały obok emusków w mojej szafie, szczególnie te piaskowe z guziczkami mnie urzekły :))
 
reklama
Do góry