reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama! Modnie i szykownie

reklama
Milva- kurtka super, no co Ty chcesz przecież zaoszczędzisz ponad 700 zł ! :-D ...getry ostatnio kupowałam w Tally Weijl. Noszą sie fajnie ale nie wiem jak będzie dalej, jeszcze nie prałam.
Asienka- "zakochałam" sie w tej beżowej co wkleiłaś Moncler ! ....czerwona kurtka bardzo fajnie kontrastuje z białym śniegiem
Mła, Tofika- jak poznałam M nosiłam 38 i on mówił że za sucha jestem ! Teraz nosze 40 i już tak zostanie, oby nie więcej ! Wzrost mnie troche ratuje ;)

Czapek nie cierpie, musi być kaptur. Tylko na mrozy zakładam pilotkę. Ciuszki...często odpuszczam ale ja poprostu musze mieć na wsparcie dla najbiedniejszych, to część mojej życiowej misji :)
 
Mła, oj podejrzewam że mój m. właśnie marzy o kims "przy kości" i dlatego mi śniadania codziennie robi, tylko dlaczego im więcej mnie tym seksu mniej:-D?A swoją drogą ja mu ciagle truję, bo jemu brzuch strasznie urósł...po ciąży;-).

Co do czapek to ja zwykle tak mam, że jak czapka na mnie ładnie wygląda to mi w niej zimno, a jak ciepła to wyglądam "mułowato", nawet mój m. nie jest w stanie mi doradzić kupna czapki i w żadnej mu sie nie podobam, a w przypadku innych ubrań zawsze mu sie wszytsko podoba:-)

Taką torebkę sobie wczoraj sprawiłam, ale jest trochę... pomarańczowa.... faux-leather-handbag-orange-501736_photo.jpg
 
Ostatnia edycja:
Venus-co sie martwisz Kochana u mnie 34 też marzenie,trudne do zrealizowania

Milva
-padłam cena mnie powaliła

Mi sie podobała ta czerwona z kapturem co Sosnowiczanka wkleiła-super ale nie przykrywała by mi miejsca gdzie plecy tracą swoja szlachetna nazwe-wiec musze mieć dłuższa

Inka-ten plaszczyk z Moncler jest super-jak go kupisz to wlej zdjecie-kurcze jakby był grafitowy lub szary to bym od razu brała-ale czarny tez jest ciekawy.

Ja musze miec dłuższa kurtke-taki raczej płaszczyk koniecznie z kapturem bo czapek nie cierpie-wkładam dopierp jak mróz jest juz ponad -10
 
a ja zaszalałam i kupiłam wczoraj brązowe biedronkowe butki za 29.99 haha może te mnie nie obetrą bo pełno w nich misia, bojakiś tydz. temu kupiłam w ccc takie fajne grafitowe wywijane botki.. i kur.. na gołą noge pięknie weszły itp a teraz mam problem je ubrać w skarpetach i do tego mam mega blazę na pięcie.. no żesz kurrrr mnie to chyba nawet papcie bez pięt na pięcie obetrą;p
 
INKA super temat.
Z kurteczek które pokazałaś podoba mi się ta jasna, właśnie tylko jasna to non stop do prania i to mnie przeraża w tych kolorkach.
Ja tam w zeszłym roku z brzuszkiem ratowałam się płaszczykiem jesiennym który miałam już jakieś dwa lata (na szczęście pogoda do 5 grudnia litowała się nademną) w którym chodzę do tej pory tyle, że w zeszłym roku guziczki były przeszyte na sam koniec.

KOTA Ty będziesz chyba naszą inspiracją w tym wątku.

Ja też jestem na etapie szukania (oraz zbierania kasy na to) okrycia zimowego, mam w planach zakupić sobie płaszczyk by być elegancką mamą ale z drugiej strony zaczynam myśleć o jakieś kurtce, sama nie wiem na co się zdecydować.
Oj i butki też będę musiała kupić, jak znajdę coś na swoją gruuubą łydkę.

MŁA Twoja kurteczka nawet nawet.

SERGII do butków które pokazałaś w linkach trzeba mieć specjalny gust, nie każdy by się na takie odważył.
Próbuje otworzyć kurteczki które pokazałaś ale coś ciężko mój ten internet to robi, mam nadzieję, że się uda.
Szkoda nic nie podejrzała a myślałam, że coś mnie zainspiruje.
DZIĘKI ZA LINK DO BIUSTONOSZY, SZKODA TYLKO, NAWET JAK ZNAJDĘ SWÓJ ODPOWIEDNI ROZMIAR TO TAKOWEGO KUPIĆ NIE MOGĘ

NETKA widać, że Twoja 2letnia kurteczka spełnia swoją rolę w zimę (cieplutka jest).
A te kurtki kolorowe to takie ortalianówki mi przypominają:-D.
Ale sukienka piękna, ile ma cm w piersiach??

KUPINOSIA super bezrękawnik.
Ty i rozmiar 40???? No nie wierzę, nie wierzę.

SOSNOWICZANKA fajne te botki na koturnie i ta różowo-czerwona kurtka-BOOOOSKA ale cena mną stopuje.

TOFIKA ja w czapkach chodziłam tylko w dwie zimy, jak byłam w ciąży z Melcią i zaraz po porodzie z Kacprem, to i tak tylko sporadycznie, ja był wielki mróz.
Zakochałam się w tej torebce, co z tego że pomarańczowa.
MILVA kurtk nawet fajnie wygląda ale nie w moim stylu, a cena:szok::szok::szok:

A wogule co do kupowania czegoś sobie to jestem w czarnej d...e, nie pamiętam kiedy coś sobie kupiła a potrzebuję zimowego okrycia, butów i nowej torebki bo w starej jeszcze trochę i czuję, że uszy puszczą.
 
dorotar, ano to z tego ze będę musiała chyba sobie buty pomaraańczowe do niej dokupić:-)nawet widziałam takie botki superaśne pasujące...może nawet dzisiaj mi się uda je zdobyc, musze jakoś rozładowac napięcie po wizycie u gina:-)
Mła, nie chcę się z toba kłocić, jako z osobą widzącą więcej, ale o jaki wzrost ty mnie posądzasz?:-D
 
reklama
Sergee z tej strony jest właśnie ta biała co wkleiłam na pierwszej stronie...
wciąz się waham- biała Abercrombie czy Brąz/czerń Monlcer!!

a może któraś z Was ma pożyczyć maszynkę do robienia pieniędzy???? :-D;-)
przydałoby się trochę dodrukować bo tyle fajnych rzeczy znalazłam a szkoda mi skarbonkę rozbijać :-)
 
Do góry