reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama na wychowawczym, a rekrutacja do przedszkola

nimfii

nadzieja umiera ostatnia
Dołączył(a)
21 Październik 2008
Postów
8 073
Miasto
kraków
Witam!
Niebawem bede na urlopie wychowawczyn na młodszego syna.
Jednoczesnie chce poslac starszego do przedszkola (3 latek).
W formularzu rekrutacyjnym nalezy wpisac taka informacje czy rodzice pracyja w formie stacjonarnej czy nie.

Wie ktos co nalezy zrobic w takiej sytuacji?
Bo slyszalam juz rozne opinie.
Jedni mowia ze mozna wziasc zaswiadczenie z pracy ze jest sie zatrudnionym a przedszkola nie powinno interesowac czy jestem na urlopie wychowawczym.
Inni mowia ze jak jestem w domu z mlodszym dzieckiem to powinnam uznac to jako okres bez pracy i wpisac wlasnie tak.
 
reklama
Nimfi ja bym wzięła zaświadczenie z pracy, że pracujesz i tyle nie ma co się rozczulać ;-) a jeśli przedszkole będzie się czepiać to przecież do września sporo czasu i bardzo możliwe że do pracy będziesz wracać co ich to interesuje :tak:
 
Jeśli zakład pracy wystawi Ci zaświadczenie, że jesteś na urlopie wychowawczym to szansa na dostanie się przedszkola jest bardzo mała, ponieważ komisja rekrutacyjna weźmie to tak jakbyś nie pracowała. Jeśli masz taką możliwość, to niech Ci wystawią zaświadczenie, że jesteś zatrudniona, bez wpisywania, że przebywasz na urlopie wychowawczym. 
 
Do góry